Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem mozgott ma a babam?

Miert nem mozgott ma a babam?

Figyelt kérdés
Multheten kezdtem erezni a rugasait a kisbabamnak, most vagyok 19 hetes. Tegnap is csak keveset mocorgott, ma csak reggel ereztem valami kis mozgas felet de nemtudom, most egyaltalan nem rug se semmi. Altalaban ha eszek egy kis edesseget akkor el kezd mocorogni de most erre sem. Lehet valami baj szerintetek vagy egyszeruen csak lusta? Nem akarok bepanikolni csak kicsit zavar mert eddig az elso rugas ota minden nap eleg sokat rugdosott most viszont semmi. Ez mikortol valik veszelyesnek hogy mennem kellene kivizsgalasra? Ennyi meg belefer hogy lustalkodjon vagy komolyabb a dolog? Kicsit megijedtem

2018. dec. 21. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld meg egy kicsit finoman meg mozgatni a hasad.. Ha nincs görcsöd az jó.. Mindenesetre szerezz be egy szívhang figyelőt.. Nekem is volt ilyen de ezzel a készülékkel hamar meg nyugodtam hogy nincs gond... Ha ideges vagy menj be a kórházba és inkább küldjenek haza és mondják hogy minden oké
2018. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj ilyen korai szakaszban még előfordul, hogy nem érzed minden nap mocorogni. Igyál egy kis colát vagy kávét az tuti megmozgassa
2018. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem megerezte azt higy aggodom es hogy mar itt erdeklodom kinomban :) elkezdett rugni egyre tobbet, koszonom a valaszokat a szivhang figyelot mar terveztem en is hogy veszek egyet koszonom :)
2018. dec. 21. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok ugyanennyi hetes, 1-2 hete írtam ki egy ugyanilyen kérdést, és ahogy kiírtam nekiindult mozogni :D Azóta nem tojok be ha egy ideig nem érzem, pedig két napja is volt egy időszak, hogy egy darabig semmi, aztán beindult :)
2018. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lesz még ilyen! A szívhang figyelő nagyon jó ilyenkor.
2019. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdező, hogy babád elkezdet rúgni kérdésed és válaszaid irásakor.
2021. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!