Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hèt elejèn jàrok, tünetem...

9. hèt elejèn jàrok, tünetem a mellfàjàson kívül eddig sem volt, de màra az is majdnem teljesen elmúlt, csak nyomàsra èrzem. A magàndokim szabadsàgon, nem tudok hozzà menni. Menjek az ügyeletre?

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz, vèrzel akkor semmi gond nincs szerintem. Nekem is akörül múlt el a mellfájdalom. Ha nagyon aggódsz persze akkor menj.
2018. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért is kellene menned dokihoz?
2018. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert mindenhol azt olvasom h ez a tünet tipikus a magzatelhalàsnàl...màr volt vetèlèsem, igaz az vèrrel ès görccsel tàvozott..a hasam sem szurkàl tegnap òta.
2018. dec. 28. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez az ég egy adta világon semmit sem jelent! Nekem is csak mellfeszülés volt, semmi tipikus terhes tünet; és az is hol volt, hol nem, mégis megszületett a kislányunk.

Ez egyáltalán nem ügyeleti téma, az orvosodat sem kell ezért soron kívül felkeresni. A mellfájás egész terhesség alatt jön-megy, és ez normális.

Ez önmagában nem a magzatelhalás jele. Csak görcs és vérzés esetén kell megijedni.

Próbálj megnyugodni, relaxálni. Ettől még nincs semmi gond!

2018. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Tehát abból, hogy semmi bajod arra következtetsz, hogy de van. Értem. Menj csak be az ügyeletre nyugodtan.

A napokban ez a sokadik ilyen kérdés. Ez trollkodás, vagy tényleg ilyen mélyre süllyedtünk így év végére?

2018. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne beszeld be magadnak hogy elveteles lehet a hatterben, azt erezned es plane ha mar vilt akkir tudod mi tortenik es milyen. Inkabb orulj hogy nem hanysz es nem vagy rosszul. Egyebkent en a 10. het utan kezdtem sz..ul lenni addig semmi bajom nem volt nekem sem
2018. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom,làttam,igen,hasonló kèrdèseket de tanàcstalan vagyok mert mèg sajnos nincs gyerekem, nemtudom mit kellene èreznem...
2018. dec. 28. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a panaszod, hogy nincs panaszod?

Minek kellene ezért orvoshoz menni? Akkor kell menni, ha görcsölsz vagy vérzel.

Ha véletlen ne adj isten missed ab lenne, akkor szerinted mit csinálnának veled az ünnepek alatt? Elárulom: semmit. Egy missed ab műszeres befejezése nem akut műtét, kapnál egy időpontot januárra.

Szóval inkább nyugodj meg, nincs semmi bajod, élvezd a terhességet és ne gondolj ilyen baromságokra, hogy ha éppen nem okádod szét magad a WC-n és nem szakad le a melled, akkor elhalt a terhességed...

2018. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kerdezo te az egyik valaszodban irtad hogy volt mar vetelesed. Masik valaszodban azt irod ez az elso terhesseged. Ez most akkor hogy is van?

Hany hetesen veteltel el az elso terhessegednel? Mert sz volt ez elso nem ez. Bemehetsz a korhazba de szerintem kirohognek hogy egy kismama azert megy be mert nincs hanyingere es nem hany egesz nap. Orulj inkabb hogy egyenlore nincs tuneted, lehet hogy nem is lesz a terhesseged alatt de az is lehet hogy ez utan jon a fekete leves.

2018. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. terhességem 16 évesen volt, egész nap hánytam, szédültem, el is ájultam. Végül elvetettem.

2. terhességem alatt egy kósza rosszullétem sem volt, még mellfájdalom sem, 1szer hánytam vérvétel előtt. Egészséges fiam lett.

3. terhességem alatt szintén nem volt semmi bajom, csak annyi, hogy nem jött meg, de az is a 8. hét környékén tűnt fel. Az utolsó 1-2 hétben volt gyomorégésem. Egészséges lányom született.

4. terhességemnél mellfeszülés, egyéb tünet semmi. 8 héten mentem dokihoz, missed ab, műszeres befejezéssel. De se görcs, se vérzés nem volt.

5. terhességem folyamatos mellfeszülés, görcs. 12. héten vérzés, oka ismeretlen. Jelenleg 20 hetes vagyok a 2. lányommal.

Tudom mit érzel, de próbálj meg nem aggódni ennyire, bár én is azt teszem.

2018. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!