Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges olyan hogy reggel...

Bettytanko3 kérdése:

Lehetséges olyan hogy reggel a teszt azt mutassa hogy terhes vagy és délutánra megjön a menszesz?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így. Kémiai terhességnek hívják. Valami elindult, de megszakadt.
2018. jún. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony lehetséges. Ahogy más is írta, ez a kémiai terhesség. Vége lett mielőtt elkezdődött volna.


A nőgyógyászok általában ezért sem javasolják a túl korai tesztelést, mert így csak fájdalmat okoznak magunknak azok, akik már várják a babát.

2018. jún. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetseges.
2018. jún. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Nekem 3 pozitív teszt és egy hét késes után jött meg.
2018. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez már a második ilyen eset :(
2018. jún. 9. 08:41
 7/10 A kérdező kommentje:
És ez mitől lehetséges ?
2018. jún. 9. 08:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg valami hormonhiányod lehet,nőgyászhoz el kellene menned,hogy minél előbb kiderüljön.
2018. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 missed ab-om volt es semmi nem derult ki a vizsgalatokbol csak annyi hogy semmi bajunk es tik egeszsegesek vagyunk a ferjemmel de a terhessegeim megis leallnak a fejlodesbe.

De ettol fuggetlenul az a legjobb ha minel hamarabb elmesz a nogyogyaszodhoz es kerj egy teljeskoru kivizsgalast amit ilyenkor szokatak csinalni

Addig is kitartast es mihamarabbi problema mentes babavarast kivanok neked!

2018. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 verzió lehetséges. Kémiai terhesség, beindult vmi fejlődés de abba maradt így kilökődött, tehát megjött vagy van még baba de hormon probléma van emiatt vérzel ( én 2x jártam így, rendes menstruációs vérzés volt, 2 hétig, de gyógyszeresen lehetett segíteni, mindkettő megszületett) vagy van olyan akinél minden ok de az első 1-2 hónapbaneg jön neki.
2018. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!