Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden vendéglátó egységben...

Minden vendéglátó egységben dolgozó, meg iskolákba tanító nő, megy táppénzbe szülésig, teherbe eséstől?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fogyatékos gyerekekkel dolgozom, a 34. hétig mentem, de ha bejött volna valami brutál vìrus, inkább táppénzre mentem volna, minthogy kockáztassak.
2019. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Lassan félidős vagyok, iskolában dolgozom. Ha csak az orvosom másképp nem rendelkezik, legkésőbb a 36.hétig tervezek dolgozni.
2019. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elsős voltam,az egyik tanítónőnk terhes lett, még bejárt tanítani az elején. Aztán egyszer egy gyereket fogócska közben fellökött valaki, másnap az agresszív alkoholista anyja bejött üvöltözni, hogyha mégegyszer valaki bánja a gyerekét, akkor kinyírja az egész osztályt a tanítónővel együtt. Másnap már nem jött a tanítónő...


Ötödikben az ofőnk lett terhes, ő évzáróig velünk maradt kb. 6 hónapos terhes lehetett akkor. Értelem szerűen szeptemberben 1-2 hérte nem jött vissza.

2019. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Augusztusba szültem, júniusig dolgoztam, utána szabadság.
2019. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!