Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak ti ereztetek mar igy?

Kismamak ti ereztetek mar igy?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok es sajnos nem dolgozhatok mert veszelyeztetett terhes vagyok.

Annyira unatkozom itthol, mindig csak ugyanaz a lemez: fozes,mosas,takaritas,sutogetes,olvasas,sorozatnezes,keresztrelytveny fejtes.

Parom dolgozik es nekem annyira rosszul esik hogy en nem keresek penzt es nem tudok menni, es csak itthol unatkozom, o azt mondta a baba az elso es a pihenes, nekem is az az elso de unatkozom.

Kismamak mit szoktstok otthol csinalni? Nem aludhatok folyamatosan es a napi rutin unalmas,meg sok ido is van a szulesig.

Eddig nyuzsgo eletet eltem es most ez varatlanul jott ez a semmit teves. Kicsit olyan erzesem van mintha eloskodnek a paromon es kihasznalnam, pedig tudom hogy muszaly itthol ulnom a fenekemen :/



#rutin napok #mindig ugyan az #semmi uj
2019. jan. 3. 00:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Alatt*
2019. jan. 7. 21:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem én járatom le magam, hanem te. Sehol nem írtad, hogy csak az otthonülő kismamák válaszolhatnak a kérdésre, hiába fröcsögsz. További jó unatkozást neked!
2019. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó... azért ha elolvastad a kérdés kifejtését, és nem volt egyértelmű, hogy a mit szoktatok otthon csinálni nem azokra vonatkozik, akik 8 óra munka után esnek haza, akkor... mit mondjak?


Gonoszak tudnak lenni a nők egymással, de nagyon.

2019. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szerintem egyertelmu volt hogy akik otthol vannak de ugylatom nem mindenkinek vilagos, ezzel nem en jaratom magam en miert? Te jaratod le magad mert nem tudod el olvasni normalisan, mar az elso mondatombol kiderulhetett volna hogy olyanok velemenye erdekel inkabb akik nem tudnak mit csinalni mert veszelyeztetett.

Te frocsogsz sajnos itt nekem, es probalod megserteni a masikat de sikertelenul sajnos. Ugyhogy a kerdesem alol lehet is menni, dolgozzal inkabb.

2019. jan. 8. 18:26
 15/15 A kérdező kommentje:

13-as igen sajnos nem mindenkinek nyilvan valo hogy azok a kismamak unatkoznak akiknek otthol kell lenniuk es nem azok akik dolgoznak.

De azert megmagyarazza :D

2019. jan. 8. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!