Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+4 napon erezhetem a babakat?

12+4 napon erezhetem a babakat?

Figyelt kérdés

El se hiszem, hogy ilyen koran ez lehetseges, de egyszeruen annyira azt erzem, hogy a babak voltak... bugyborgolast ereztem par percig a pocakomban, a koldokom alatt. Mintha buborekok pukkantak volna el belul. Ez lehetseges, hogy oket ereztem?

Ja, ikrekrol van szo, a tobbesszambol ez gondolom kiderult:)



2019. jan. 3. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%

4 vagyok

Először is csúnya bélbetegségem is volt már, ezért jól el tudom különíteni, milyen amikor az ember belei mozognak.

Màsodszor mivel harmadik gyerek volt, pontosan tudtam mit kell érezni.

Harmadszor, bár ezt nem írtam le, nyilván nem azt jelenti hogy folyamatosan éreztem, de mivel kb. 48 kg voltam, nyugalmi állapotban feküdtem félig ülő pozícióban.

Negyedszer, 12 hetesen jutottam el először dokihoz (kiderült, hogy két héttel nagyobb,mint hittem) és mikor mondtam neki, hogy már éreztem, akkor mondta, hogy el is hiszi, mert az uh közben is "neki ment". Ő lett a legizmosabb, legerősebb babám, 4 kg felett született, és 6 évesen is nagyon erős, ès intenzíven mozog. Egészen szülésig is rengeteget mozgott.

Szóval van ilyen.

Lehet lepontozni ezt is.

(A negyedik gyrekemet jóval később, a 16-17. hét környékén éreztem csak)

2019. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!