Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láz, hasmenés 9-10 hetes...

Láz, hasmenés 9-10 hetes terhesen. Nagy bajt okozhat? Mit szedhetek?

Figyelt kérdés

Még csak felkészülnék ezért nem is az orvossal beszéltek.

Együtt szilvesztereztünk az unokatesómékkal, akik most hívtak hogy náluk ez a helyzet. 250km-re laknak.

Tegnap voltam orvosnál 9hét 1 napos kismama vagyok. Van egy 4 éves fiam...


2019. jan. 4. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lázra panadolt lehet, úgy tudom, hasmenésre ha lesz, és nem olyan vészes, én előbb megpróbálnék valami hasfogó hatású dolgot enni, pl. étcsoki. Minden esetre remélem nem kaptad el.
2019. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha nekem lenne is ilyen szerencsém a kis hapsim immunrendszere azért még fejlődőben van szóval elég sanszos a dolog hogy benne már itt van :(
2019. jan. 4. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A lázra figyelj mert az gondot okoz.Hasmenésre simán szedhetsz széntablettát(én is szedtem).Illetve algopirynt is szedhetsz lázra ha a panadol nem viszi le.
2019. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Böbe1990 ***** válasza:
Én kb 2hete voltam benne a hányás-hasmenéses vírusba.21hetes kismama vagyok.Làzam szerencsére nem volt,a hasmenésre viszont nem vettem be széntablettát hogy ürüljön ki a vìrus a szervezetemből.Láz esetén panadolon kìvül algopyrint is vehetsz be.Én azt vettem be mikor 8napon keresztül fájt a fejem.Vigyázz magadra és a babódra.
2019. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lázra benuron is jó!Láz és fájdalom csillapító
2019. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!