Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hasmenés?

Terhesség alatt hasmenés?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja reggelente megy a hasam és eléggé folyékony, délután meg ha kell egy kicsivel keményebb. Sajnos a hosszú hétvége miatt nem tudok dokihoz menni:( Tudnátok segíteni hogy mit csináljak, egyek, illetve ez árt-e valamennyire a babának? Ne haragudjatok ha esetleg butaságot kérdezek de ez az első terhességem és mindenen szét aggódom magam.

2018. okt. 21. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Pont en is most olvastam utana. 5 hetes terhes vagyok es hasmenesem van. Elofordulhat de ha barmi rosszat tapasztalsz akkor orvoshoh kell menni. Neten azt irtak, hogy lehet a terhessegtol is de nagyobb valoszinu az eteltol amit megeszel vagy barmifele virustol. En oszinten picit orulok neki mert eddig szekrekedessel kuzkodtem es haz elegge fajt is.
2018. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ettől nem lesz semmi bajod, se neked, se a babának.

Viszont amit tegyél, hogy diétázz, tehát ne terheld le a gyomrodat, igyál sok folyadékot és szedj probiotikumot. Gond abból lehetne, ha naponta 6-7 alkalommal is akár teljesen híg lenne a székleted és semmi nem maradna meg benned. Akkor kiszáradás alakulhat ki, abból már lehet bajotok. De attól, hogy most reggel van egy híg székleted, utána már normalizálódik, attól nem túl valószínű, hogy kiszáradás veszélye állna fenn.

2018. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hetes vagy, de a hasmenés lehet a magnéziumtól is. Én direkt emiatt szedek többet, hogy reggelente ne legyen gondom, ne legyek szorulásos :-D a hormonok okozzák.
2018. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

5 hetes vagyok énis

Csak kicsit beparáztam, mert ez nálam mensi előtt szokott jelentkezni 😶

Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 21. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasmenéssel küzdöttem kb a 16. hétig, utána normalizálódott a helyzet. Normafloret ha ittam, az segített.
2018. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!