Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama kabátot szeretnék...

Kismama kabátot szeretnék venni. M-es (38) a méretem. Kismama kabátból mekkorát rendeljek? Egy számmal nagyobbat?

Figyelt kérdés
23hetes vagyok
2019. jan. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kismamaruhákból is végig M-es méretet hordtam, nem kellett nagyobb, pedig híztam is böven. Terhesség előtt is M-es ruhákat hordtam. Nem tudod próbálni? Honnan rendeled?
2019. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bonprixről szeretném
2019. jan. 4. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is onnan rendeltem egy számmal nagyobbat, mint a méretem. Jól tettem, mert kellett.
2019. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 38-as a méretem, de inkább 40-eset vettem, tökéletes lett. Én is a Bonprix-től rendeltem.
2019. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a Bonprix-től rendeltem, 38-as méretet hordok/hordtam a terhesség előtt, most is azt vettem és tökéletes lett. Szerintem a véleményeket érdemes elolvasni a kabátnál, az enyémnél is írták, hogy elég nagy méret.
2019. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is megoldás ha sima télikabátból veszel nagy méretet. Én januárban szültem és mivel hideg volt muszáj volt vennem egy télikabátot a végén. A kismama kabátokat túl drágának tartottam, így több boltba is elmentem kabátokat próbálni, míg végül a New YOrkerben vettem egy XXL-es kabátot. Egyébként M-es a méretem és terhesen szinte csak a hasam nőtt, máshova nem híztam.
2019. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!