Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás mesi elött...

Barna folyás mesi elött utalhat babára?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A férjemmel nagyon vágyunk egy babára habár még csak nem.rég kezdtünk probálkozni már igy is szörnyű ez a várakozás. Hétfön kellene megjönnie de eléggé ingatak mindig mozog valamerre vagy késik vagy hamarabb jön szóval ez nem támpont de ilyen világos barna folyásom még nem volt... a hőm 37 és szurkál néha a méhem ami szintén nem volt még és olyan mindjárt megjön erzésem van de az is csak néha... eleg fura ti voltatok így?

2019. jan. 4. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez két esélyes. Lehet mensi előtti tünet is simán. Várj türelmesen, és ha nem jön meg hétfőn, akkor kedd reggel első pisiből csinálj egy tesztet. Drukkolok 😉
2019. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam már így (1hete) és meg is jött pár nap múlva. Előtte sosem csinált ilyet.
2019. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt meg ilyen... es felek tulsagosan bele elem magam. A honap elejen volt 3 pozitiv tesztem..nagyon halvany pozitiv aztan utana egy sorozat negativ..aztan megint egy halvany de nagyon halvany pozitiv... most varok.... eletem leghosszabb honapja volt
2019. jan. 4. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Irtad, h volt + teszted. Elmentel utana orvoshoz? Utána megjott? Mennyire rendszertelen a ciklusod? Nem gondoltal ra, hogy ez igy fura vagy nem is tudom. Nekem az lenne. Azért persze maximalisan tamogatlak lelekben, szoritok neked, tudom mennyire nehez ez, evekig vartunk az elsore es sajnos nekem is volt ilyen, hogy pozitiv makd negatív lett a teszt. Szar
2019. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen voltam azt mondta hogy idovel majd beall rendszeresen de pontosan szabalyozni csak gyogyszerrel tudnam azt meg nem akartam...31 napra jon meg de volt.mat 36 is... es elvileg ha mondig igy jon ez is normalis azt momdta.. de sajnos reggel.megjott elegge gorcsolok ugy hogy nincs baba☹ de se baj probalkozunk meg:)
2019. jan. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!