Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kremes folyas mire utalhat?...

A kremes folyas mire utalhat? Lehet terhesseg is?

Figyelt kérdés
Ket napja kremes feher folyast eszleltem,nagyon kellemetlen,n szokott gyakran lenni nekem,nagyon ritkan. Testapolo szeru,es ket napja jelentkezett eloszor,elotte szuro fajdalmaim voltak ott lennt. Elvileg ovu elott vagyok par nappal,menzi utan voltunk egyutt a parommal,joval ovu elott kb.masfel,2hettel is nem vedekeztunk,szoval lehet hogy akkor terhes vagyok? Legyszi normalis valaszokat irjatok. :/ koszi
2017. febr. 11. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem utal semmire, max. gombára, ha darabos. Terhességnek kicsi az esélye menzesz alatt, de nem lehetetlen. Aktustól számolva 14. napon már tesztelhetsz.
2017. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem volt darabos,es szagtalan volt. Csinalo majd tesztet.

Koszonom

2017. febr. 11. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem utal különösebben semmire, a terhességnek meg kevés így az esélye. Ráérsz tesztelni ha nem jön meg.
2017. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél volt csak bővebb folyásom a 3 közül. Tehát ez önmagában semmire nem utal.
2017. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!