Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hàny hetesnek gondoljátok...

Ti hàny hetesnek gondoljátok a pocakomat?

Figyelt kérdés

Fiú vagy lány lakozik odabent...


[link]


2019. jan. 5. 17:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

Nekem meg lepontozták a 36 hetes válaszomat :D

Mi rosszat írtam benne? Jézusom..csak egy ártatlan tipp volt semmi rossz szándékkal.Gratulálok

2019. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
😂
2019. jan. 5. 18:38
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

34 fiú :)

szegény 4/11es minden válaszod lepontozták, mindjárt felpontozlak kicsit :D

2019. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
35kb.
2019. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

Jesszusom, ilyen ostoba választ, mint amit az első írt... Barátnőmnek hatalmas pocakja volt, és nem azért mert skinny fat volt (vékony és sportos alkat, rengeteget edzett egész életében), hanem mert nagyon sok magzatvize volt, brutálisan csíkos lett az egész hasa, szét is nyílt a hasizma, nekem meg épp ellenkezőleg, sokkal kisebb pocakom volt, épp, hogy elég volt a magzatvizem, mindig az alsó határt súrolta, és egy csíkom sem lett, pedig sokkal tunyább életet élek. A kisfia több, mint 4000 grammal született, az enyém 1 kg-val volt kevesebb. És ez csak egyetlen példa, millió más oka lehet, hogy kinek miért akkora amekkora a hasa. De igazából nem is értem, hogy jut valakinek eszébe egy tök átlagos! pocakra ilyet írni, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú...


Kedves kérdező, hogy válaszoljak is a kérdésre, a tippem 36 és kislány. :)

2019. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket😊

Kedves utolsó te állsz a legközelebb..

37 hetes és kislány 😍

2019. jan. 5. 19:34
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

36 hetes kislányra tippeltem volna. Az első meg no comment... Teljesen átlagos terhes has méretre és formára is a terhességi korhoz viszonyítva.

Könnyű, gyors szülést kívánok, és jó egészséget mindkettőtöknek.

2019. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39 hetest akartam írni, de látom, hogy 37 hetes vagy. Gratulálok!
2019. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
csak annyit írnék Rubint RékánK se volt kicsi hasa, aztán ő azért elég aktív 😂 de aztán lehet,hogy az első válaszolónak még ő is lustának tűnik 😂
2019. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!