Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fazonú ruhákkal lehet...

Milyen fazonú ruhákkal lehet legjobban elrejteni a pocakomat 20 hetesen?

Figyelt kérdés
Elég nagy hasam van, szerencsére téli kabátot hordok ami pont olyan fazonú hogy csak pufinak láttat picit, viszont még egy-két hónapig nem szeretném ha tudnának róla, az előzmények miatt, csak család tudja eddig. Akik hasonló helyzetben voltak hogy viszonylag későn jelentették be, hogy rejtették el a pocakjukat? Most nekem pulcsiban simán látszik a hasam..
2018. jan. 16. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Na és mi van akkor, ha látszik? Ha gömdölyödik, hadd gömbölyödjék. Akinek szemet szúr, vagy rákérdez, vagy nem. Egyébként kinek kellene még bejelenteni, ha a család tudja?
2018. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon bő, A vonalú illetve hagyma fazonú ruhákban kevésbé látszik a has. Főleg, ha sötétebb felsőrészt veszel fel világosabb nadrággal. Pulcsi helyett vegyél fel elöl nyitott bő kardigánt. A kabát alatt magadra tudod hajtogatni, hogy melegítse a pocakot kiengedve pedig szépen takarja a derékvonalat így nem látszik annyira, hogy szélesebb lettél. Ilyesmire gondolok: [link]
2018. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Bő fazonú lenge tunikákkal.
2018. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Itt fontos lenne szerintem tudni hogy mi az ami miatt meg el akarod rejteni. Nekem 20heten ugyanugy csak pufinak nézték de most 26hetesen már a kabátot nem tudom ragombolni :)) nekem 20het utan kezfezz rohamosan nőni
2018. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Elsőnek: Egy kései vetélés/halvaszülés után lehet, hogy nem szeretné ha pl kisebb társasházban vagy kis településen a szomszédok/távolabbi ismerősök tudnának róla. Mert elég szar érzés, ha próbálnád feldolgozni a veszteségedet de még 2 hónap múlva is összecsapja a kezét a Kovács Ica néni mikor összefuttok a zöldségesnél, hogy "Jaj aranyom hát mi történt?". És mesélheted el újra és újra.

Kérdező: Szurkolok, hogy most minden rendben legyen. <3

2018. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, igen en is pl pont ilyen pulcsira gondoltam ami ilyen hosszú lógós, csak eddig még nem találtam.. na majd talán a turiban megnézem.
2018. jan. 16. 13:55
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
mell alatt vágott, vagy teljesen bő felsőket hordanék, tunikákat leggingssel.
2018. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
KIK-ben, Pepcoban és a kínai boltokban is van nem túl drágán ha a turiban nem találsz.
2018. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekem több ilyen pulcsim van takkoból ;)
2018. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet, a heten meg benezek ezekbe a boltokba!
2018. jan. 16. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!