Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesség alatt...

8 hetes terhesség alatt normális az alhasi diszkomfort érzés? Olyan mintha felfaztam volna, pedig biztos nem, mert nagyon figyelek.

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon rosszul voltam, mára elmúlt, de jött ez az alhasi nem is fájdalom, inkább fura kellemetlen érzés. Nem ülök idegen helyen wc re, házas élet tiltva van, sőt a folyásom is normális. Mégis a felfazasos érzés van. Mitől lehet?
2019. jan. 7. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyan mar 20 hetes vagyok,de az elejétől éreztem ezt a “diszkonfort érzést.” El lettem küldve urológiára is,ahol semmi rendellenesst nem találtak,csak tőzegáfonya kapszulát ajánlottak.Azóta is jól vagyunk :) Nem mondtak semmi konkrétat,hogy mitől lehet,de ezek szerint a terhesség normális velejárója,nyugi!:)
2019. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És bocsánat az elírásokért,most látom csak :D
2019. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak amiatt aggodok, hogy eddig nem volt. Nekem is a tőzeg áfonyát ajánlották. Kiprobalom. Neked is bizonyos idő után jött elő ez a gond?
2019. jan. 7. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt és szerintem normális is lehet. Na én többször voltam dokinál húgyúti fertőzéssel is de ez egyéni hajlam kérdése, nekem ehhez terhesség se kell, évi 1x van. (Terhesen többször volt) na a lényeg, a húgyúti fertőzések az 1. trimeszterben nem találtak még meg, de akkor is éreztem már ilyet.

Voltál már az 1. laboron? A vizeletet nem árt azért megnézetni, én mondjuk 2. babával már tesztcsíkot is tartottam itthon de én tényleg hajlamos vagyok rá.

2019. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én is nagyon hajlamos voltam/vagyok rá,ezért megelőzés végett szedem a kapszulát(védőnői ajánlásra). Van,hogy vannak jobb és rosszabb napok amúgy,valamikor azthiszem,hogy ez most valóban felfázás lesz,de el is múlik hamarosan mindig.:)

2019. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán 6 hetesen voltam is az ügyeleten,olyan elviselhetetlen volt,mondjuk akkor kaptam Monuralt is rá.Azóta olyan durva nem volt,hál isten.Lehet valóban a hormonok,benti változások viselnek meg minket ilyenkor.
2019. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már pontosan nem emlékszem hogy mikortól meddig, de sokszor éreztem így, mint te... Vizelet tesztjeim mindig negatívak lettek.

Jelenleg 22 hetes vagyok, és még mindig vannak napok, amikor egész nap diszkomfort érzéses (igaz mostmár szerintem amikor a baba nyomja, vagy valami), de aztán meg napokig semmi... És most volt laborom, a vizeletemben nincs ismét semmi. Simán lehet a hormonoktól, szervek helyezkedésétől, de ha aggódsz kérd hogy csináljanak egy vizelet gyorstesztet, vagy egy labort.

2019. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen erzesem nekem a 11.heten jott elo, olyan mint fel lennek fazva de a pisi nem csip, faj a derekem olyan mint a vesemmel is lenne vmi... pedig voltam mar laboron de semmi baj elvileg. Pedig en iszonyu hajlamos vagyok a felfazasra meg mindenfele lenti betegsegekre:( sztem ez normalis igy terhesen de a kontroll nem art
2019. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!