Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Ez már a...

Terhes vagyok? Ez már a beagyazodas? Vérvétel már kimutatja?

Figyelt kérdés

2018.12.23an jott meh az utolso menstruációm.es 4 napig tartott. Parommal 2018.12.30an voltunk együtt. Nem védekeztünk de állítólag nem is ment el a parom. 2019.01.05en es 06an megint együtt voltunk szinten védekezés nélkül. Most a parom elment de nem bennem. Viszont mindkét alkalommal volt olyan h majdnem elment de inkább abbahagyta..

Tegnap ota feszültség lnek a melleim es ma ehy kis barnazas is volt. Holnap megyek mas okokbol vérvételre.



2019. jan. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Vérvétel akkor mutatja ki, ha direkt erre kérik a vizsgálatot, egy alap vérvételben nincs benne ez a fajta hormonvizsgálat. Igen, lehetsz terhes, mivel a megszakitasos 'vedekezes' nem is védekezés. Előváladéktól is lehet teherbe esni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__6614..


Ajanlom figyelmetekbe a fenti linket, neked is és a párodnak is.


Mell feszules és barnazas lehet a közelgő menstruáció jele is.


Ha nem jön meg, én vennék egy tesztet.


Viszont ha még nem szeretnétek babát, akkor mindenképp vedekezzetek! Spirál, huvelygyuru, óvszer, tabletta, injekció. Rengeteg mód van erre.

2019. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
01.17en kellene megjönnie. S eddig ilyen tünetek nem voltak nálam
2019. jan. 8. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha december 23-án jött meg utoljára és január 17-én lenne aktuális a következő, akkor a ciklusod 25 napos ha jól értem.


Nos, ebben az esetben elég nagy valószínűséggel a peteérésed január 03 környékén volt. Bár kicsi az esély, de ahogy előttem is írták, előváladékból is történhet megtermékenyülés, hisz abban is vannak spermiumok.

A megtermékenyülés után kb 5-7 napig nem történik beágyazódás és maga a beágyazódás is nagyjából 5 napig tart utána. Csak ezután lesz annyi hcg hormon a szervezetben, hogy kimutatható legyen a terhesség. (A terhességgel járó mellfeszülést is csak azután érezhetnéd).


Holnap szerintem még nem fogják tudni megmondani, de azért kérdezz rá.

2019. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már beágyszódás ilyen korán.
2019. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Miért gondolod, hogy terhes vagy, ha el se ment? Az előváladéktól teherbeesni nem igazán lehet (ez az legújabb orvosi kutatás). Szerintem biztosan nem vagy terhes, de tüneteid még akkor sem lehetnének, ha az lennél. Ha gyereket szeretnétek miért nem csináljátok normálisan? Ha meg nem, akkor miért nem védekeztek?
2019. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Miért teszed fel ugyanazt a kérdést egy nap kétszer, különböző infókkal?

2019. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!