Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsákot a beágyazódás...

A petezsákot a beágyazódás után egyből kimutatja az ultrahang? Vagy hány napnak kell eltelnie a beágyazódás után hogy az kimutatható legyen ultrahanggal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem 2 hét. de hova rohansz??:)))
2013. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minimum a nem várt napja, de akkor is csak egy 1-2 mm-es petezsák lesz, szívhang még nem.
2013. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem rohanok sehova és nem is akarok kisbabát. csak már majdnem 1 hete késik a mensim. és a peteérés után 1 héttel voltam együtt a barátommal.(ez tegnap volt 2 hete és mivel nem jött meg vettem egy lily tesztet ami negatív lett) és mivel nagyon félek ezért ma voltam orvosnál. ma van a 15dik nap az eset után, nem látott petezsákot, de azt mondta, hogy a méhnyálkahártya vastag és, hogy szerinte megfog jönni. a teszt előtt pedig 1 pici vércseppet találtam a bugyimon és úgy tudom, hogy ez lehet a beágyazódás jele is, ennek ellenére a teszt ugye negatív lett, és az orvos is azt mondta, hogy nincs baj és hogy megfog jönni, mindenesetre vettem egy új tesztet(xepil), hogy biztos legyen a dolog. te mit gondolsz?
2013. márc. 29. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem később volt a peteérésed, pont 2 hete és hamarosan meg fog jönni, a vércsepp már a menstruáció kezdete
2013. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem is az az esélyesebb,h meg fog jönni. az én babóm meglepetés volt, azt hittem, szimplán késik, mert nekem elég gyakran szokott. a tüneteke is olyanok voltak, mint egy késés utáni erős, fájdalmas menzesz előtt. az lett feltűnő, h míg máskor ilyenkor 1 v 2 napig van egy kis szivárgás, rózsaszínes toalett papír, akkor szemmel láthatólag egy csepp vér sem volt, soha, semmi. na, ez lett gyanús :). ha neked volt egy kis vérzés, akkor inkább a menzesz az esélyesebb
2013. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4dik: a peteérés a 6-13dik napig van. febr.22én jött meg utoljára, és 2 hete voltam együtt a barátommal vagyis peteérés után 1 héttel. ha viszont a peteérés 1 hetet késett és akkor volt amikor a barátommal együtt voltam(márc.14) akkor a terhességet már ki kellett vna mutatni a teszteknek, nem?(most csináltam meg a 2dikat és az is egyértelműen negatív lett)

5dik, remélem, hogy megjön és gratulálok a babához :)

2013. márc. 29. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:

5. vagyok

a peteérést nem lehet ilyen könnyen kiszámolni, ha csak nem csináltál ovu tesztet, de mivel nem terveztek babát, gondolom nem csináltál. hány naposak a ciklusaid, azaz magyarul mikor kellett volna megjönnie?


köszönöm :)

2013. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát a petezsák 6 hetesen 18 mm 5 hetesen nem tudom sztem pár mm..4 hetesen semmi...
2013. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

23án vagy legkésőbb 25én. és 28 napos, múlt hónapban 4 nap késéssel jött meg.

és amúgy tanultuk ezt az egész dolgot bioszon, hogy az egész ciklus 4 "részből" áll.

1-5 menstruációs vérzés, ez nekem megvolt febr.22dikétől, 6-13 nap peteérés meg méhnyálkahártya regenerálódása, vagyis febr.28tól márc.7ig kellett (volna) ennek lennie, 14diknapon van az ovuláció (és azt azért mondom, hogy az utolsó menstruációm előtt febr.15én voltam együtt a barátommal utána pedig márc. 13án és 14én)és

a 15dik naptól a 28dikig termel progeszteront a sárgatest.az együttlét után meg tegnap telt el a 2. hét és ebben a 2hétben megtörténhetett a beágyazódás, de a tegnapi és a mai teszt is negatív lett (lily és xepil) egyetlenegy csík, nem volt még1 halvány második se szerencsére. és az orvos ugye azt mondta, hogy a méhnyálkahártya elég vastag... és hogy nem lát petezsákot... és ez eddig tényleg jó, meg majdnem megnyugtató, de a tegnapi teszt előtti vércsepp után nem volt több vér, meg ugye az a kis vér jelezheti a beágyazódást. ha viszont beágyazódott.. akkor, hogy-hogy mind2 teszt negatív lett? sztem nem lehet h mind2 téves legyen, hiszen direkt emiatt vettem még1et. meg ha vastag a méhnyálkahártya akkor miért nem jött még meg? nem értem :///

2013. márc. 29. 12:52
 10/12 anonim ***** válasza:
másodszor is ugyanazt tudom leírni, hogy valószínűbbnek tartom, hogy maximum holnapig megjön. Főleg, hogy peteéréskor lehet teherbe esni, nem hetekkel utána. Vagy tévedsz és jésőbb volt a peteérésed, akkor pedig pont most aktuális a menstruáció
2013. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!