Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maszturbalhatok terhesen?

Maszturbalhatok terhesen?

Figyelt kérdés
14hetes vagyok kereken, az orvos eltiltott minket a szextol egyelore mert a placenta pereme a mehszajon van. De en iszonyuan kivanom a szexet, de nem tudom biztonsagos e az onkielegites. Olvastam itt mar llyanokat h az attol bekovetkezett verboseg miatt vetelt el valaki ilyen korai terhessegben. Szerintetek??
2019. jan. 10. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem semmi akadálya
2019. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Az orgazmustól vagy eltiltva? Szerintem nem szerencsés.
2019. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen esetben nem biztonságos. Nem a vérbőséggel van a baj. Az orgazmus méhösszehúzódásokat csinál, az ilyenkor nem szerencsés.
2019. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Linett26 ***** válasza:
91%
Legfőképpen a szexen belül az orgazmustol tilt az orvos, mert méhösszehúzódást idéz, így annyira nem hiszem, hogy szabadna. De kérdezd meg az orvosodtól, az a biztos amit ő mondd. :)
2019. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Fu es az baj h szerintem almomban volt orgazmusom? Azert is ebredtem ma reggel igy h jajj de maszturbalnek :D
2019. jan. 10. 09:25
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem értelek. Amit maszturbáció közben csinálsz, arra gondolom a párod is képes. Tehát ha neked szabadna, neki is szabadna közeledni olyan formában hozzád. Ilyen értelemben miért nem az a kérdés, hogy a szex bizonyos formái engedélyezettek-e ilyen esetben?


De nyilván, ha az orgazmus tilos, akkor maradj veszteg. Ha a hagyományos aktus a tilos az esetleges méhszájat érintő lökések miatt, az más kérdés, de erre csak az orvosod tud válaszolni. Az biztos, hogy a méhszájon vagy közvetlen közelében lévő placenta nem játék. Nyilván tudod,hogy ha csak egy csepp vért is meglátsz, azonnal mentőt kell hívnod.


Én nem kockáztatnék így.

2019. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha már túl vagy az orgazmuson, és nem lett belőle baj,akkor amiatt kár aggódnod. De ha ennyire ezen kattogsz, akkor nem hiszem, hogy álmodban meglett volna:)
2019. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Eddig nem kattotgtam ezen, ma reggel ebredtem igy:)


Utolso elotti imadom h bele tudtal kotni a kerdesbe:) vereztem is mar egyebkent egy hete es az egvilagon semmi baj, nem kellett mento...

2019. jan. 10. 09:33
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy lehet. Mindent lehet, csak számolj a következményével.
2019. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha viszont mindenkinél jobban tudod, hogy még a vérzésből sem lehet bajod - adja ég, hogy úgy legyen - , akkor miért kérdezel? Én úgy vagyok és voltam vele mindig, hogy amiben bizonytalan vagyok terhesség alatt, azt inkább nem.


Bocs, hogy a kérdésbe belekötöttem, nekem nem volt logikus, de nyilván mindenki mást részesít előnyben:)

2019. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!