Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maszturbalhatok terhesen?

Maszturbalhatok terhesen?

Figyelt kérdés
14hetes vagyok kereken, az orvos eltiltott minket a szextol egyelore mert a placenta pereme a mehszajon van. De en iszonyuan kivanom a szexet, de nem tudom biztonsagos e az onkielegites. Olvastam itt mar llyanokat h az attol bekovetkezett verboseg miatt vetelt el valaki ilyen korai terhessegben. Szerintetek??
2019. jan. 10. 09:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tekintve hogy mar 3x volt verzesem a terhesseg alatt, azt hiszem ezt a reszet mar ismerem a dolognak, kell a mento vagy sem.

Az hogy te beleokoskodsz, hogy a ferjem kenyesztet e vagy en sajat magam, egyaltalan nem kapcsolodik a kerdeshez. Sose ertettem az ilyen valaszolokat, hogy mi ertelme van kritizalni, odabokni vmit a kerdezonek aminek semmi koze a kerdeshez. Most ettol jobb neked, h tudattad velem hogy a ferjem is kielegithet? Ja koszi erre nem is gondoltam... nyilvan megvan az oka annak, hogy igy tettem fel a kerdest, pl. a munkaja miatt most keveset van itthon.

2019. jan. 10. 11:37
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Úristen te milyen sötét vagy.

Az hogy te kényezteted saját magad, vagy a férjed, a magzat szempontjából egy és ugyanaz. Ha a férjedtől el vagy tiltva, akkor evidens hogy a saját ujjaidtól, vibridtől is. Még mindig nem érted?

2019. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy akinek ilyen problémája van (alacsonyan/teljes méhszájon/részben a méhszájon tapadó lepény), az magától az orgazmustól van eltiltva, mert ahogy írták is, vérbőséget és méhösszehúzódást idéz elő, amiből lehet vérzés. Ha ennek ellenére megkockáztatod az önkielégítést, szíved joga, én inkább kibírnám, az, hogy eddig nem volt probléma a vérzésből, nem garancia rá, hogy ezután sem lesz, bár ne legyen.
2019. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Te vagy sotet haver :D en nyilvan ertem hogy ha el vagyok tiltva az orgazmustol akkor se en se a ferjem nem matathatunk. Te hoztad fel ez a temat nem en :D nekem ez evidens koszi, ha neked is akkor egyaltalan minek emlitetted meg? 🤦🏼‍♀️

A kerdes az volt h vajon a szextol mint fizikai behatastol vagyok eltiltva, ez esetben masztizni (ferjjel pettingelni, ha itthon lenne...) lehetne. De ahogy tobben irtak ez az eltiltas az orgazmusnak szol, igy onkieligetni se lehet.

Masok megertettek a kerdest csak te nem.

2019. jan. 10. 12:17
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet semmit csinálni, ami orgazmust okoz. Méhösszehúzódást okozhat és mivel közel van a méhszájadhoz a méhlepény így le is válhat.
2019. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
amúgy vicces, ahogy rátámadtál a válaszadóra.... ha tudod,hogy az orgazmustól vagy eltiltva, akkor minek akarsz maszturbálni? 😕😩
2019. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Jezus ereje... azert tudom, mert a valaszadok tobbsege tudta elertelmezni kerdest es megirtak, hogy effektive az orgazmustol vagyok eltiltva nem csak a szextol mint fizikai behatas. 🤦🏼‍♀️ Nyilvan eddig nem tudtam, azert kerdeztem...

Es igen, sose fogom megerteni azokat, akik normalis valasz helyett szemelyeskednek es azt ereztetik a kerdezovel h hulye. Esetemben h miert a ferjemmel vegeztetem a kezimunkat... kozben persze a tobbi a valaszolotol kiderult h se igy se ugy nem lehet. Ez lett volna a kerdesem lenyege. Koszonom aki tudott ertelmesen valaszolni.🙏🏻

2019. jan. 10. 16:38
 18/19 A kérdező kommentje:
*miert nem
2019. jan. 10. 16:38
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz igen.

A Te esetedben a kerdésre a válasz: nem.

2019. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!