Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szilveszterezik egyedül...

Más is szilveszterezik egyedül terhesen otthon? 39 hkm

Figyelt kérdés
A párom elment bulizni,cseppet sem zavarja,hogy bármikor beindulhat a szülés...
2018. dec. 31. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Biztos van még, akinek ekkora tuskó a férje, az enyém épp a nagylányt fürdeti, hogy ne nekem kelljen a nagy pocakommal hajlongani a kádba. Segített pogit sütni is, este pedig, ha elalszik a csajszi, társasozunk, chipsezünj és gyerekpezsgőt iszunk.
2018. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
Én nem, de szerintem hagynám a férjemnek, hogy bulizni menjen, azért, mert én szívok, nem kell neki is, amúgy az enyém biztosan nem menne.
2018. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

Előfordulhat, hogy igen, az enyém épp fegyvert épít a naggyal, utána játszanak, közben meg, egy jo kis film, majd iszunk egy kilyökpezsit.


Amikor a nagyot vártam, elmentünk bulizni, de hazajöttem, mert fáradt voltam, éy hagytam, hadd bulizzon. Úgy voltam vele, nem sokat fog bulizni, ha megszülök, és most is mehetett volna, de velünk akart lenni. Kiélvezni, hogy még 2 hétig 3an vagyunk.

2018. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom.:( Az enyém itthon van épp virslit süt, ha a kicsi elaludt utána nasizunk, sorozatot nézünk, játszunk. Ne idegeskedj és boldog új évet. :)
2018. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%

Én idén már nem, de az elmúlt két Szilveszterkor szintén egyedül voltam, terhesen.

2016-ban ikerterhes voltam, ezért kellett feküdnöm.

2017-ben dec. 29.-én elöntött a vér 11 hetesen, ezért szigorúan kellett feküdnöm. A férjem a házunk szuterénjében volt egy 50 fős házibuli házigazdája.

Idén már itt az 5 hónapos kislányom, akiket a nagyszülőkre fogunk hagyni éjszakára, mi pedig megyünk egy kicsit kirúgni a hámból- végre.

2018. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

az én párom nem tuskó, de ő is haverjaival szilveszterezik nélkülünk 😊 27 hetes terhes vagyok + van egy 2 és fél éves fiúnk

én eljöttem anyuékhoz a fiunkkal, ő meg otthon "bulizik"(muszáj otthon lennie a 3 kutya miatt)

nekem semmi kedvem nincs bulizni, de emiatt nem akarom korlátozni... nyilván, ha mindenórás lennék nem ment volna el, legalábbis első gyerekünknél se ment sehova az utolsó hetekben :)

2018. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Atyaeg. En mondtam neki, h elmehet, de nem akar. Epp furdeti a kisfiunkat, en 7. hetben vagyok. Nezunk egy jo filmet. Lesz meg olyan szilveszter, amikor bulizunk, ez most nem az.
2018. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Most még egyedül vagyok, mert férjem vendéglátásban dolgozik és behívták ma estére, mert összegyűlt egy nagyobb tömeg. De már írt, hogy elindult hazafele.

De ha bulizni menne az sem zavarna, előtte sem volt ebből gondunk és ez nem változott meg azért mert terhes vagyok.

Nyilván ha a 39 hetes lennék akkor nem menne messzire és nem inna alkoholt, de attól még had érezze jól magát.

2018. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Nézzük csak:

Mindenórás tethes feleség vs piálós buli

Hát....rohadt nehéz döntés, mit ne mondjak

2018. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

Az én férjem csak azért nem ment el, szerintem, mert elsírtam magam neki, hogy nem "idegenekkel" kellene szórakoznia, hanem a családjával lenni és szeretném ha nem éjfél előtt 1 perccel részegen állítana haza.

Negyed 8 körül jött haza végül, de úgy volt visszamegy egy kicsit. De nem ment. Most lefeküdt aludni, de szerintem rosszul eshetett neki, mindenesetre muszáj voltam kisírni magam, nem tudtam volna tartani tovább.

37 hetes vagyok.

2018. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!