Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok,...

10 hetes terhes vagyok, tegnap görcsöltem és estére ilyen nyúlós, zselés véres "dolgot" találtam a a wc papíron. Vetélés? Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Azonnal telefonáltam az orvosomnak, ma délután néz meg,de rettegek mit fog látni, vagyis nem látni...

9 hetesen voltam utoljára akkor rendben volt. Azóta semmi nem jött, a hasam érzem, a derekam is de nem annyira mint tegnap. nyilall itt, húzódik ott, olyan mintha egy dinnye lenne bennem lent...

Progeszteront,rutascorbint szedek...5 napja aspirint is.

Valaki tapasztalt már ilyet?


2019. jan. 10. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Magnéziumot nem szedsz? Ha görcsölsz, az alap! Ezt nem mondta a doki? Rutascorbint nekem nem ajánlották terhesség alatt például. Nem minden vérzés jelent óriási bajt, lehet egy pici hematóma is vagy valami, de akkor is maximális figyelmet igényel. Vegyél be magnéziumot, nem csodaszer, ártani nem tudsz vele és az enyhébb görcsös állapotokben rengeteget segít. Még egy picit még is nyugtat, rád fér.
2019. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj azt kifelejtettem alapból heti 2x1 et de mikor pozi lett a tesztem akkor nagyon görcsöltem és 7 hetesen is egy két napot akkor 3x2 szedtem és tegnap ugyan így felemeltem.
2019. jan. 10. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Na azért. Akkor jobbat nem tudok tanácsolni, hogy nyugodj meg. Ha azóta semmi vérzés nincs, akkor talán megúszod a legrosszabbat. Egy 10 hetes embrió vetélése azért már jóval csúnyább dolgokkal jár, mint egy pici véres nyák.
2019. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A rutascorbin érfal erősítő és c vitamin. Nekem a kórházban írtak fel 3x2 vérzés miatt így lehet szedni! Magnéziumot ha görcsölsz vegyél be 36.hétig lehet szedni.
2019. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Véres nyák volt, vagy zselé? Nem mindegy, a zselés anyag nyákdugónak hangzik, de azt nem hinném. Mindneképpen írd meg, hogy mit mondott az orvos! Szorítok!
2019. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Irj ha voltál dokinal
2019. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem talált a doki amitől vérezhetnék. 😞 ma csak halvány barnázásom volt. A picur bent volt dobogó szível. Hát jó kikészít ő is....egyébként fájdogál a derekam az alhasam a medence csontom a a farok csontom...olyan mintha egy dinnyét cipelnék odabent, nyilall néha mindenhol...most fekvés. Ja és aspirint egyenlőre hanyagoljam
2019. jan. 10. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Aspirint ki javasolta és miért?


Véralvadasgatlo hatása van.

2019. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
toxémi miatt volt koraszülésem előzőleg, ennek az elkerülése végett szokták ajánlani, a méhlepény erezett kialakítást segígi
2019. jan. 11. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!