Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadhatok annyira, hogy úgy...

Puffadhatok annyira, hogy úgy nézzék ki mint aki a 6-7. hónapban van?

Figyelt kérdés
7.hétben vagyok,és nagyon durván fel vagyok fújódva,ez még nem lehet a gyerek,hiszen 1,5cm még csak... normális ez szerintetek?
2019. jan. 10. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt az első terhességgel foglalkozó oldalon is leírják... Google a barátod.
2019. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mindkét terhességemnél szörnyen puffadtam az elején.
2019. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oke,azt tudom hogy természetes a puffadás,csak az a fura hogy ennyire.Masnak a 7.hónapban sincs akkora hasa mint nekem most.
2019. jan. 10. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy éreztem magam mint egy bálna! Ne izgulj, lemegy a puffadás és majd elkezdesz szépen gömbölyödni is...
2019. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is borzalmas volt a puffadás, szabályosan fájt, az egész emesztesem mintha leallt volna. Aztán úgy 12-13.hettol kezdett enyhülni, akkor sem volt a régi de már akkor a baba miatt látszott a pocak és az enyhült ez a fájdalmas puffadás
2019. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5os vagyok degasint vagy espumisant javasolt az orvosom mondjuk sokat nem ért de hátha neked igen
2019. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy a hasam.Meg a méh is nő.
2019. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kicsit megnyugodtam hogy nem csak nálam van ilyen.Beszerzek akkor valamit erre,hátha használna kicsit.
2019. jan. 10. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!