Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. héten 3-as méhlepénnyel,...

33. héten 3-as méhlepénnyel, zárt méhszájjal mire számítsunk? Volt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés

A dokim szerint akármi lehet, van aki így is kihúzza a végéig, van akinél előbb indul be.

Lehetséges hogy úgy kell majd beindítsák idő előtt a szülést?

Legközelebb csak a 36.héten lesz vizsgálat, remélem addig nem lesz semmi baj


2019. jan. 10. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Harmad fokú méhlepény érettség 33 hetesen nem jó.. Hisz elöregedett a méglepény így nem sokáig fogja a babát ellátni oxigénnel és tápanyagokkal.. A nővéremnek 35 hetesen volt ilyen minden második nap áramlás vizsgálatra kellett mennie hogy kap e baba oxigént.. Csodálkozom hogy 3 hétig rátok sem néznek
2019. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, en is erre gondoltam, engem is ez aggaszt :/
2019. jan. 12. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg furcsak hogy 3 hétig nem akarnak rád nézni. Nekem 31 hetesen 2fokba lett érett és 2 hetente szigorúan nézték ami melett gyógyszert kell szednem ami segíti a keringést. Te nem kaptál gyógyszert se??

Szerintem ne várd ki a 3 hetet. Fogadott dokid van?

Ne aggódj ettől független mert ebből tényleg lehet bármi, viszont mindenképp sűrűbben kellene ellenőrizni.


Nekem azt mondta a dokim hogyha eléri a 3 fokot még 37dik hét előtt akkor befektett és nézi mindennap az áramlást. Ezért fura hogy téged 3 hétre békén hagynak.

2019. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogadott dokim van, de nem is emlitett semmifele gyogyszert csak azt hogy akkor nem a 38.hettol hanem a 36.hettol kene jarjak nst-re.
2019. jan. 12. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem egy túl aggódos doki az biztos. Viszont ő az orvos, biztos van oka ha igy látja jónak.

Viszont nem értem pl gyógyszert miért nem írt, valószinű nekem is az segített hogy ne öregedjen olyan nagy ütembe.

Most 37dik hétben vagyok de még most is mondja minden alkalommal a doki hogy szedjem.


Másrészt itt alapból 36dik héttől van Nst.


Na de esetleg a védőnőd tanácsát kérd ki vagy menj vissza hamarabb ha már fogadott orvosod nyugodtan rád nézhet több alkalommal. Az a legbiztosabb szerintem.


De kívánom hogy minden rendben legyen és legalább a 37-38dik hétig kihúzd vele!😊

2019. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kicsit elszomorodtam hogy nem csak en latom igy a dolgokat, hanem ti is. Kezdem ugy erezni hogy rosszul valasztottunk dokit. Egyik ismerosom meg volt vele elegedve, nem is volt tul sok kismamaja. Ismerosomnek volt hogy ugy fekudt a babaja hogy nem lattak rendesen ultrahangon akkor addig piszkalta a doki amig nem latszott rendesen, volt hogy fel oran keresztul csak ultrahangozta es elmondta hogy mi micsoda, hogy van stb es bent voltak majdnem egy orat. Na nalunk meg annyi volt hogy egyszer felirt vas tablettat, ultrahangot letudta annyival hogy ugy fekszik a baba hogy nem latszik az arca, elmondta hogy mi hogy merre, de mindennel egyutt (vetkozes, manualis mehszaj vizsgalat, oltozes, ultrahang, 5 kepet feltenni pendrivera, ellatasi lap iras es nyomtatas) 12perc alatt vegeztunk legutobb is.. alkalmankent 12-14 ezerert azert nem rossz.. Nem tulzottan erolteti meg magat :/
2019. jan. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!