Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ràntott camembert terhesen?

Ràntott camembert terhesen?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy camembert nem jó terhesen de ràntva sem?
2019. jan. 10. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Úgy eheted , ugyanaz mintha a nyershúst megfőzöd.
2019. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne lenne jó a camembert, akkor is, ha nincs kirántva? Lassan semmit nem ehet, aki terhes?
2019. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Én nemtudtam, hogy nem lehet, úgyhogy ettem bőven terhesen is :D
2019. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Így van, nem rántva is lehet enni mértékkel! Nem kell azért ilyen szinten túlzásba esni, csak mert terhes az ember lánya... Lassan már tényleg ott tartunk, h a terhesség nők semmit sem ehetnek.
2019. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Én sose foglalkoztaklm ilyen huyleseggekkel

Ezek jól esett és makk egészséges a kislányom

Kutyabajod sem lesz

2019. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat!!
2019. jan. 10. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

A lisztetia miattnem javasolt, viszont ha megfelelo hokezelest kap, azt a bacik nem elik tul. Szoval emiatt gondolom mehetne rantva, ha atsul teljesen.


Vallalom a lepontozast, en terhesen semmi olyat nem ettem, ami veszelyes lehet a terhessegre, mint pl nyers hus, nyers tojas, lagysajt, vagy peneszes sajt, nem dohanyoztam es alkoholt sem ittam.

Harom gyerekem van, hosszu az elet, ennyit boven ki lehet birni szerintem, de nyilvan masnak meg ez meg boven belefer, mint latszik is.

Nincs sajnos rairva pl a sajtra, vagy a kolbaszra, hogy van liszteriozist kap az ember epp attol az egy falattol. Igy en inkabb nem kockaztattam.

Mondjuk en negy babat vesztettem el onhibamon kivul, nem vallaltam volna a felelosseget.

2019. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Neked is ment a zöld kèz utolsò!
2019. jan. 10. 21:52
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
rengeteg rántott camembert ettem áfonyadzsemmel..és jelenleg is azon gondolkoztam hétvégén azt csinálok 😂 nem is tudtam,hogy ez is tiltólistás
2019. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
En is dilemmaztam rajta, vettem is, elkeszitettem, es a szagatol olyan gyorsan futottam hanyni, hogy csak na. Egyebkent en azzal ertek egyet, aki azert inkabb tavol tartja magat par dologtol a 9 honap idejere( a sajt evesi szandek elott nem tudtam, h nem kene).
2019. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!