Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet? Terhesség? (Fogamzás...

Mi lehet? Terhesség? (Fogamzásgátlós)

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek már kb 4 éve, Volinat.

A barátommal rendszeresen szexelünk, mindig elmegy bennem, de az első héten elfelejtettem egy tablettát, és 12 óra múlva vettem be. Nem védekeztünk máshogy.

Tegnapelőtt megjött pontosan ahogy kell, de úgy érzem hogy kevesebb mint ahogy szokott lenni. Nem görcsöltem, nem szoktam, csak az első nap egy kicsit, de egy fájdalomcsillapító el is mulasztotta.

Ugye nem gyanakodhatok terhessegre?


2019. jan. 11. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
De ha tudod hogy nem vetted be időben azt a f.... tablettát mi a francért nem tudtok máshogy is védekezni. Ha kicsisztal a 12 órából akkor cseszheted. Megvan a lehetősége hogy terhes vagy. Nekem is volt még 1 vérzésem mikor már megtapadt a pici
2019. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 éve szeded minimális az esélye de a fog.gatló se 100% védelem, így van esély, de nem hinném hogy az vagy. Az aktus után 14 nappal csinálhatsz legkorábban tesztet. Tesztelj, hogy megnyugodj... Ez alap ilyenkor. Nem bántani akarlak, de ilyenkor mindig óvszer pluszba.. ha mégse és ilyen aggodalmad lenne tesztelj azt a 400-1000ft megéri a nyugalmad :)
2019. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!