Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hèten jàrok. A petefèszek...

10. hèten jàrok. A petefèszek körüli szurkàlàs (de extrèm durvàn, /nem görcs/) az normàlis mèg ilyen időtàjt?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azokban nem mindig van elég ezért szokták külön ajánlani a vitaminok mellé :)
2019. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Juj utolsó neharagudj vèletlenül a kèkre kattintottam..a zöldre akartam bocsii.

Köszönöm nagyon rendesek vagytok!Nekem calcium sandoz pezsgőtablettàt írtak fel.

2019. jan. 11. 18:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Sziia. Én kb a 7 hetes vagyok de ugyan úgy szurkál nekem is,én egy hete voltam dokinál akkor még csak petezsakot látott és sejthető embriót jovoheten kell visszamennem. Én femibiont szedek meg folsavat és pluszba szükséges a progeszteron napi 2x de mikor megyek vissza biztosan felírja nekem is a magnéziumot. Én is félek kicsit ,mert elég kellemetlen a szurkalas. De remélem minden rendben lesz. :)
2019. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, el is mentem dokihoz azt mondta sárgatest. De 11-12.hét körül elmúlt :)
2019. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!a hiànya vagy a sàrgatest maga?

Utolsó elötti!szerintem ne izgulj,nekem az elejèn is volt ilyen intenzív szurkálás,aztàn olyan két hétre abbahagyta, most megint van..

2019. jan. 11. 20:41
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja ès èn is kapom az utrót...
2019. jan. 11. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!