Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez magzatmozgás lehetett?

Ez magzatmozgás lehetett?

Figyelt kérdés

Első baba. Mindenki buborékokról, pukkanásokról meg pillangószárnyakról beszél...

Olyat éreztem tegnap meg ma is többször... Mint amikor az ember érzi, hogy a mellkasában ver a szíve. Ilyen dübbenéseket. Csak lent a köldököm alatt, és természetesen nem ritmikusan csak egyet-egyet.

Ma töltöttem a 14 hetet mensi szerint, de a 12 hetes uh szerint 14+4 hetes vagyok


2019. jan. 12. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Akár lehetett is, de az is lehet hogy bélmozgás.


Én úgy ismertem ki a baba mozgását (amúgy a 16 hét körül), hogy esténként fürdés után hanyatt feküdtem és a kezeim a méhem fölé tapasztottam és figyeltem. Egy idő után egyértelmű lett, hogy melyik a baba. Viszont akkor már érezhető is volt a pocakom keménysége, már dudorodott kicsit.

2019. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt érzed. :)

Nekem is 14-15.hét környékén kezdődött.


Valóban, sokan aztmondják, "lehet csak bélmozgás"... de a bélmozgás belénk van kódolva, tudjuk az milyen érzés konkrétan.

Viszont a magzatmozgás pont az, amikor jön fejben a kérdés, hogy vajon Őt érzem? Igen, Őt. :)

2019. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valóban hasonlít az érzés a bélmozgáshoz, de kicsit valahogy mégis másmilyennek érzem...
2019. jan. 12. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok és érzek ilyet,akkor az mi? :o
2019. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mi védőnőnk nagyon egyszerűen elmagyarázta anno.. :)


Aki első babás,és kérdéses érzései lesznek, amik addig nem..legyen bármennyi idős terhesség, akkor az bizony a magzat tevékenysége lesz. :)

2019. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma már határozottabban éreztem... :) Azt hiszem, ez tényleg Ő lesz!!!
2019. jan. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!