Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha köldök alatt érzem csuklani...

Ha köldök alatt érzem csuklani kissé bal oldalt, akkor haránt fekvésű vagy fejvégű lehet? 28 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet tudni, csukláskor rázkódik az egész teste.;
2019. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet ilyesmire következtetni, még akárhogy lehet mert elfér. Az enyém is sokat csuklik, de mindig máshol érzem.
2019. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fiam hamar befordult, őt mindig köldök alatt éreztem, pont középen! és most kicsit félek,hogy farosan fekszik, nagyon nem szeretnék császárt! jó tudom, még van ideje befordulni...csak ugye most már az idő előrehaladtával kevesebb lesz a helye, és a 24.héten szépen csücsült, ráadádul nyújtott lábbal :/
2019. jan. 12. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ott érzem csuklani és a kicsi fejvégű fekvésű.
2019. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 32-ig hétig harántos volt, a csuklásból éreztem hogy átfordult fejvègűbe. Míg harántos volt a csípőcsontomnál éreztem csuklani, mikor fordult akkor pedig lent a köldököm alatt a szeméremdombnál.
2019. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!