Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korban fordulnak a...

Hány hetes korban fordulnak a babák fejvégű helyzetbe?

Figyelt kérdés
36+3 hetes kismama vagyok.Farosan fekszik a babóm.Megfordulhat még?

2018. máj. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

28-29. hét körül fordult meg, nálad már nagyon necces mert szinte nincs is helye forogni már, de soha ne mond hogy soha.

Ha nem fordul meg sincs tragédia, lényeg hogy egészséges legyen, mindegy hol bújik ki.

2018. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 2.babám 37 hetesen fordult be. Most már orvos is befordítja a pocakban..de beindulhat a szülés ilyenkor.
2018. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik 33 hetesen, a másik nem tudom, már a 31 hetes UH-n is fejvégű volt de forgolódott még utána, talán 32-33 hetes korig (tipp..)

36 hetesen is van még esély, van akinek a babája pont szülés előtt fordul be, de kevesebb. Én valahol azt olvastam, a legtöbb babának 32-34 hetes kor között szokása.

2018. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2018. máj. 16. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvosom a 34.dik hétig mondta, hogy még befordulhat.Utana már utalt rá hogy császár lesz.Bar rendes volt mert a 40.dik hétig várt a műtéttel, hátha mégis alapon.
2018. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!