Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 28 hétben vagyok, megint...

A 28 hétben vagyok, megint állandóan pisilnem kell mint a terhességem elején. Az ultra hangon láttuk hogy már fejvégűen fekszik a baba, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha beilleszkedett akkor valószínű,hogy a hólyagodat nyomja!Nekem is be van illeszkedve és egyfolytában pisilnem kell!Ezért porbálok kevesebbet inni!

37 hetes kismami

2008. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Siman lehet, hogy a hugyholyagodat nyomja.
2008. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dettó.nekem is fejvégű,s 37 hetes vagyok.Komolyan néha úgy szégyellem magam ha valahol vagyok,mert 15-20 percenként megyek.Nyomja a hólyagot azt mondta az orvos.Jó egészséget!
2008. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok, fejvégű a kicsi, és nekem is sűrűbben kell pisilnem járni, szóval szerintem ezért van.
2008. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi csak ketten elunk a parommal a lakasban, de hisztiznem kell a wc-ért, lassan már odakoltozok :D

sajnos en ugy "neveltem" magam, hogy sokat igyak, mert hajlamos vagyok kiszáradni, napi 3 litert iszok, es ez is keves, ez azzal jar, hogy ejszaka is kijarok, napkozben meg eleg gyakran ott ulok. :))

szerintem is a baba fekvese miatt

2008. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!