Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bepánikoltam a pozitív teszttő...

Magika27 kérdése:

Bepánikoltam a pozitív teszttől. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elölről kezdeném a történetet. Augusztus vegen abbahagytam a fogamzasgátló tabletta szedeset. Ennek két oka volt, hogy mar rosszul voltam ha be kellett vennem mert mar 10 éve szedtem, masik hogy felkészüljek időben a gyerekvállalásra. Legalább is testileg. Aztán jöttek a problémák, hogy a párom akivel mar 10 eve ismerjük egymást és mar 3 éve együtt lakunk nem volt hajlandó óvszert húzni, így nem is szeretkeztünk 3 hónapig. Aztán az ünnepek között mégis... mar nem bírtam magammal. Szóval én akartam. Majd miután megtörtént sírásba kezdtem, mert radöbbentem, hogy mit tettem. (Igen szanalmas) Gondolkoztam, hogy elmenjek e esemény utani tablettáért. De nem tettem, mert épp hogy helyreállt a ciklusom nem akartam egy óriási hormon dózissal terhelni a szervezetem. Párom vegig mondta hogy kicsi az esély hogy elsőre összejöjjön. Én is ebben bíztam. Bár ő már szeretne babát én pedig úgy voltam, hogy még fél évet bírjunk ki, hogy 2020ban szülessen és hogy nyáron és hogy anyagilag is akkor járok a legjobban stb... voltak terveim rendesen. Ezt a tegnapi nap folyamán a terhességi teszt keresztül húzta. 5. Hétben vagyok. Pánikolok és sírok mikor amugy valahol melyen örülök neki, csak most én is olyan lettem mint anyum... vagyis így érzek... ő is 27 évesen szült engem... nem vagyok épp tervezett gyerek... rosszul érzem magam, hogy szembe köptem a saját terveim, elképzeléseim. De nem vetetném el mert az őrültség lenne... Van saját lakásunk, autónk mar kaptunk a családból babakocsit meg csomó mindent, gyerekszobát is tudunk kialakítani... kicsit biztos rosszabb lesz anyagilag. De dolgozunk is ... Csak nekem kellene ezt az egészet rendbe tenni magamban. Hogy őszintén tudjak örülni. Baráti körben van akinél mar 2 eve nem jön össze... Én meg kivagyok hogy elsőre... vicc



2019. jan. 13. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

10 éves kapcsolatba ideje van a babának? A férjed azért nem húzott gumit mert babát akart?

Szerintem ha ez egy jó kapcsolat, akkor szerencsés vagy, a párod akarja a babát, minden adott hozzá, hamar sikerült is. Sokan lennének a helyedben :)))

2019. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ebbe a kapcsolatba én nem szülnék. Ja, három hónapig nem szexeltetek. Max. te, édesem. A férjed gondolom megoldotta mással. Mintacsalád.
2019. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok epito jellegu valaszt tenyleg segitettek kicsit. A rosszindulatu es egyeb megjegyzeseket inkabb figyelmen kivul hagyom, mert nem tudom nektek milyen rossz lelkivilagotok van... Van sok tenyezo aki miatt nem szexeltunk es kesz. Ha oszton leny lennek akkor csak a szex tartana ossze a kapcsoaltunk de nem. Gondoljatok amit csak szeretnetek. Elvetetni pedig biztos nem fogom felnott no vagyok kepes vagyok felelosseget vallalni a libidom tultengese miatt. Megha most kicsit felelmetes is az egesz majd szepen lassan elmulnak a rossz erzeseim. Sajnos a terveimhez gorcsosen ragaszkodo ember vagyok, most nem ugy alakitottam a dolgokat h az legyen amit valojaban szerettem volna. Ezert minden reggel ugy kelek h uristen meg korai... annak ellenere hogy az utobbi felevunk csak a gyerek teman porgott. Szerencsere van a kornyezetemben mas kismama aki segit es tudok kerdezni. Parom pedig mellettem all es ha helyettem nem is tudja legyozni ezeket a rossz erzeseket nem kell magamba folytanom. Persze vannak rosszabb pillanataim de nem gondolom, hogy egy kismama idealnak kellene megfelelnem ahol hu de happy minden. Majd 4en megyunk ultrahangra :D mar varjuk nagyon. Akkor mar lesznek picike vegtagjai es szivveres.
2019. jan. 17. 08:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia. Voltál azóta UH-n? :)
2019. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!