Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Elvetéltem?

Segítség! Elvetéltem?

Figyelt kérdés
Nem jött meg a menstruációm aznap, amikor kellene jönnie, így csináltam 2 db 25os tesztet, és mindkettő pozitív lett. Aztán erre 3 napra megjött, nagyon fáj a hasam és vérrögös a menstruációm! Ilyenkor vasárnap Debrecenben hova menjek ha mindenhova időpontot kell kérni?

2019. jan. 13. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne időpontot kérj, hanem menj a legközelebbi kórház ügyeletére!
2019. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kémiai terhesség. Nem kell ügyeletre rohanni vele, hiszen, ha nem tesztelsz, fel se tűnt volna, max annyi, hogy késett pár napot.

Ha nem múlik a vérzés, vagy brutál görcseid vannak, akkor kell ügyeletre menni. Amúgy nyugodtan megvárhatod, amíg enyhül vagy elmúlik a vérzés. De azért utána érdemes ránézetni, hogy kitisztult-e teljesen.

Sajnálom, hogy ez történt, én is átéltem ilyet, meg későbbi vetélést is, tudom, hogy nagyon rossz :(

2019. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet kémiai terhesség vagy nem tapadt meg jol igy korai vetélés is.tul fiatal a terhesség.sajnalom de szerintem nem sok esély van folleg ha darabos.legkozelebb.
2019. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy érdemes mindenképp várni, ha nincsenek fent említett tüneteid, mert ha egy esetleges túlbuzgó orvos azonnal kaparni akarna, az nem annyira nyerő, ha amúgy is ki tud ürülni magától. Jobb, ha nem kell beavatkozni.
2019. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Este alig tudtam aludni, annyira tudnék ordítani a fájdalomtól. Kisebb lányom hozott nekem gumicukrot, hogy ne fájjon anya hasa:)
2019. jan. 13. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha menni akarsz, akkor a Klinikára, a Kenézyben hétvégén nincs UH.
2019. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én nagyon görcsöltem, olyan elemi erővel jött a görcs, hogy simán össze estem és kivert a víz.Nem itt kérdeztem, hogy vajon mi történhetett(erőm arra se volt ,hogy járjak), hanem összeszedett a párom és mentünk az ügyeletre.Amúgy nem voltam terhes és ezt is tudtam, mégis mentünk,mert fájdalmaim voltak.Ezt csak azért írom, hogy szerintem az aki itt tud kérdezni nem görcsölhet olyan nagyon rettenetesen.


A másik.Jönnek itt az okos tanácsok, annó barátnőm ilyen hasznosakat kapott és szó szerint szétrobbant a petevezetője(majdnem elvérzett).Vetélésnél nem csak a baba a lényeg, mert van az a test is ami kihordja,az anya, de valahogy ez mindig elsikkad és úgy osztunk itt tanácsot, hogy amúgy ha rossz helyen tapad meg a baba komoly kárt okozhat az anya testébe a vetélés.Nyilván senkit sem ráz meg, mert nem saját magáról van szó.De felelősségteljes felnőtt nő akinek legalább 1 vagy talán kettő gyereke is van bemegy az ügyeletre mert vannak akik számítanak rá.Bocs, de ez kikívánkozott már a sok hasonló kérdés láttán...

2019. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néhány napja késő mensi esetén még ha méhen kívüli is, nem robban szét a petevezető. Azért nagyon nem mindegy, hogy pár napos késésről beszélünk-e vagy 6-8 hetes terhességről!
2019. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elvetéltem. De köszönöm a kommenteket!
2019. jan. 28. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!