Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most terhes vagyok vagy...

Most terhes vagyok vagy elveteltem? Vagy egyik sem? Valaki segitsen! (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

12 napja lefekudtem a baratommal, ugy hogy megvolt a menstruaciom, De keson vettuk eszre hogy kiszakadt a gumi es bennem ment el.

Mikor lefekudtem vele, masnap mar nem volt menstruaciom es hirtelen fel puffadt a hasam, es neha kivantam dolgokat is.

Azota nem kivanok, Csak neha gorcsolok, es felvan puffadva a hasam, es faj ha meg nyomom a kezemmel.

Ma reggel fel keltem es kimentem a wcre, Szekleteles kozben szerintem megeroltettem magamat, vagy nem tudom mitol volt csak ugy egyszeruen elkezdtem verezni. es nagyon fajt/ faj a derekam, a hasam.

Nem lehet a menstruaciom, mert 20-utan kell meg jonnie. szerintetek mivan velem?



2017. jún. 1. 07:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanatott kerek mindenkitol akit sert hogy hogy irtam tudom sok a hiba meg minden de most nem tudok arra figyelni nagyon megijedtem.
2017. jún. 1. 07:04
 2/8 A kérdező kommentje:

Es a menszeszem 5-6napig szokott tartani.

most meg elmult 3-4 nap utan.

2017. jún. 1. 07:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lehet terhesseg. A terhesseg jelei az egyuttlet utan kb. 2 hettel jelentkeznek!

Viszont nem szexelj mikozben menstrualsz mert azon tul hogy piszok gusztustalan, baromira nem higienikus......akkor raadasul erzekenyebb az ember vaginaja, hasa, stb., ti meg jol "megnyuztatok" odalent magad a legerzekenyebb idoszakodban, meg jo hogy faj......

2017. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó válaszadó még jó indulattal irhatta h 2 hettel egyuttlet utan van tunet.. mert az ritka inkább 4 héttel utána , de egyénfuggo. Viszont 14nappal együttlét után már kimutatja a teszt , ha baba van, vagy amikor már késik!
2017. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire bizonytalan vagy, vegyél egy tesztet.

nem kell hozzá semmiféle engedély.

2017. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűbb valami gyulladás, mint a terhesség. Ezért nem szerencsés menstruáció alatt szexelni!

Menj el nőgyógyászhoz, ártani nem fog.

2017. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En egyszer nagyon sokat futottam egyszerre, és ettől kezdtem el vérezni, a megeröltetéstől. A derekad fájhat huzattól, ha a húgyhólyagodnál nyomod meg a hasad, és fáj, akkor fel vagy fázva.
2017. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En nem szoktam futni.

Megeroltetem magam es azota verzek, Darabos is jon neha de nem sok.

Es faj a hasam.

2017. jún. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!