Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüsszentéskor egy hirtelen...

Tüsszentéskor egy hirtelen szúrást éreztem a pocakom jobb oldalán. Mitől lehet? Másnak is kellemetlen a tüsszentés? 16 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész augusztust ilyen kellemetlen, oldalszurkálós tüsszentésekkel csináltam végig a hülye pollenallergia miatt. Ne aggódj, a babádnak nem fog ártani! :) 35 hetes
2008. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megijedni persze hogy kellemetlen, hiszen elkezdtek nyúlni, feszülni az izomszöveteid és a szalagok. Később még a köhögés is kellemetlen lehet. Próbálj tüsszentés közben egy kicsit összegörnyedni, és alulról megtartani a pocidat, akkor el kerülöd ezt a szúró érzetet.

29 hetes

2008. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,minden jót kívánok nektek!
2008. nov. 7. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
28 hetes vagyok, nekem is szokott ilyen lenni. Lényegében azért van, mert a tüsszentéskor megfeszül a ahsizmod és vele együtt a méh tartóizmai is, és ezt érzed.
2008. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!Ez termeszetes!Nekem is faj,de en mar elore felugrok mikor ramjon a tusszentesi inger es megfogom a hasam es... hapci:)
2008. nov. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 8hetesen is így vagyok vele :))
2010. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!