Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hovà lett az embriò?

Anna.love kérdése:

Hovà lett az embriò?

Figyelt kérdés

3 napja voltam nőgyògyàsznàl...6 hetes terhessèget àllapìtott meg , làttam az embriòt azt mondta minden ok.

Tegnap este vèrezni kezdtem ès görcsölni. Elmentem ma reggel a dokihoz..sajna nem az vizsgàlt aki előzőleg..mert ő csak dèlutàn rendel, nem tudtam vàrni. Az orvos nem làtott semmit, se petezsàk se szìvhang, se embriò, de nekem olyan furcsa volt az az ultrahang. Hova tűnt ? Mellesleg ez az orvos azt mondta 8 hetesnek kellene legyek az utolsò menszim alapjàn.

Felszìvòdhat nyom nèlkül? Vagy takarja valami? Nem èrtem.Hètfőre hìvtak vissza ùjabb ultrahangra. Mellesleg vèrezgetek, de nem gàz nem tùl erős, ès noncsenek èsztvesztő fàjdalmaim sem.

Viszont azt mondtàk a pajzsmirigyem rosszul működik, kaptam is rà gyògyszert.

De hova lett az embriò?

Eltűnhetett nyom nèlkül?

Mert az orvos csak annyit mondott , nem làtok semmit....

Segìtsetek..volt valaki màr hasonlò helyzetben?



#vetélés #terhessèg felszìvòdàs
2018. nov. 8. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 5 hetesen jártam így. Elvetéltem. A nem látok semmit annyit tesz, hogy a vérzéssel a baba elment. Sajnálom, hogy nem világosítottak fel téged erről jobban. A következő ultrahangra azért hívtak vissza, hogy megnézzék, gond nélkül kitisztul-e a méh ürege.
2018. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen...fel voltam rà kèszülve.
2018. nov. 8. 12:05
 3/18 A kérdező kommentje:
Ès nàlad akkor nem kellett befejezni műszeresen? Nem kell akkor befejezni? Lehet hogy ennyi ès kèsz?
2018. nov. 8. 12:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt. Vérzéssel távozott.

Sajnálom. :(

2018. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nemigen volt vérzésem, így kaptam gyógyszert is utána.

Aztán az megoldotta, műszeresen nem kellett befejezni.

Ezután kivizsgáltattam magam és kiderült az inzulinrezisztenciám, magas prolaktin és tesztoszteron és a pajzsmirigyem sem volt rendben. Nem csoda, hogy ez lett a vége :(

2018. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat....hàt ebben az èvben a màsodik babàt vesztettem el..az előző csak elhalt azt be kellett fejezni...de legalàbb most ezt màr megùszom...

Valòszìnű hogy a pajzsmirigy miatt volt mindkettő

Előbb mièrt nem vettèk èszre hogy baj van a pajzsmiriggyel?

2018. nov. 8. 12:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Vérzéssel távozott, de azért 'kipucoltak'. Nagyon sajnálom!
2018. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy mèg èn sem ùszom meg a kipucolàst..hètfőn eldől

Köszöm az együttèrzèst...mindenkinek

2018. nov. 9. 10:29
 9/18 A kérdező kommentje:

Ja lenne itt mèg valami..nem alvatt darabos vèrzèsem van, hanem friss szèp piros, volt màr vetèlèsem ès az ömlött ès nem tiszta vèr folyt hanem alvadt darabok, kisebb nagybb.

Èrdekes ez a mostani vetèlès....

2018. nov. 9. 12:57
 10/18 DKA2017 válasza:

Nekem is 6 hetesen volt vérzésem 3-4 hétig mindig pisilés után törlésnél és az alvadt darabos volt, néha barnás nagyjából minden pisi után, de semmi baj nem volt a magzattal, pedig elég sokszor hittem azt, hogy ürül. 1-2 hete heti 1-2x van csak de már nem is darabos és így is minden rendben van.

Remélem azért hétfőn lehet meglátják még az embriót.

2018. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!