Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belevágnátok a 2. gyerkőc...

Belevágnátok a 2. gyerkőc "projektbe" 39 évesen? Az első baba most lesz 1 éves. Én decemberben leszek 39. Apuka 40.

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kistesót, de félek is...

#terhesség #40 felett baba
2019. jan. 17. 13:23
1 2 3 4
 11/37 Böbe1990 ***** válasza:
69%
Bocsi,de én ennyi idősen már biztos nem.
2019. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
66%

Ahh kb 3szor írtam át a válaszom, hogy ne legyek szemét...


1)Nem a korotok számít..

2)Az elsőnél se voltál sokkal fiatalabb..


Szóval, ha mind2en szeretnétek és az egyéb feltételeknek megfeleltek akkor igen!

2019. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
48%
Persze. Ez nem kérdés. Ha szeretitek a bébiket akkor nem kérdés. Előre is nagyon nagyon nagyon sok sikert nektek.
2019. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
60%

Nem csinálhatunk úgy, mintha minden 39 éves nő egyforma lenne akár egészségi, akár pszichés állapotát tekintve, akár a várható életkilátásai tekintetében. Ilyen értelemben a kérdésedre nem lehet értelmesen válaszolni szerintem, ezzel nem akarlak megsérteni, hiszen, van, aki szerint egy 39 éves nő már matróna, más meg a legideálisabb állapotban van a gyerekvállaláshoz.


Elmondom őszintén a véleményem. Ha a szíved legmélyéről vágynál arra hogy ismét újszülöttet ölelj, fel sem merülne benned ez a kérdés, akkor tudnád, hogy még igenis képes vagy rá. Ha csak észérvek miatt gondolkodtok a kistesón, mert pl. valaha eredetileg kettőt akartatok, vagy hát olyan jó lenne a nagynak egy kistesó, vagy akármi más miatt, akkor szoktak jönni ezek a kérdések.


amúgy őszintén: ha most lesz 1 éves a nagyobbik baba, akkor az elsőt se szülted éppen hiperfiatalon, 37 évesen eshettél vele teherbe. Két év nem oszt, nem szoroz, ráadásul nem első gyerek lesz.

2019. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
43%
Nem. De én 38 évesen sem szültem volna.
2019. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
66%
Haaaaat... nem hiszem en be mernem vallalni, de nem is nekem kell meghozni ezt a dobtest!
2019. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
65%
Ha nagyon szeretnénk mind a ketten, akkor igen, bele, hajrá, sok sikert ❤️
2019. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
76%
Én már biztosan nem.
2019. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
53%
Minden a testi egeszsegeden múlik 39 eves fiatal Nő vagy csak az emberek tobbségében él az a hülye 100 eves nezet h 20 evesen kell szülni s 40 evesen mar temetni. Minden genetika és életmód függő.Biologiailag egy 40 eves ember még fiatalnak számìt.Egy 25 eves tulsullyal kuzkodo cukrot szenhidratokat zabalo nonek ugyanugy ki fog jonni a terhessegi cukra magasvernyomasa pusztan az eletvitele miatt vagy szimplan mert olyan a genetikaja. Vannak sportos 30as 40es holgyek gond nelkul kihordták a babákat. Orbitalis hulyeseg ez az egesz anyum 21 evesen szult vegig veszelyeztett terhes volt velem havonta megakartam szuletni s a tesommal valo terhessegenel is gondok voltak 28 volt elvileg a legidealisabb kor a terhessegre. S hany ilyen szomoru pelda van.
2019. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Hat ez szemelyes megiteles kerdese, en eleve nem szeretnek 35 folott tobb gyereket mar, de ha te az elsot is bevallaltad 37-8 evesen akkor 39 evesen miert ne tenned a masodikat. Mindenkepp nehez 2 kisgyerekkel akarhany eves vagy, es megis mindenki boldogul, biztos neked is menne. En ha a te helyedben lennek, bevallalnam
2019. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!