Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az amit az első babánál be...

Mi az amit az első babánál be kell majd szereznünk?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, persze ruhákat, babakocsit, pelenkázót ezt tudom de minden válasznak örülök.

2018. nov. 27. 14:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
8%
Amit akarsz. Amit felsoroltál se mind létszükséglet, ezért nem lehet univerzális listát írni.
2018. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
Amire te úgy érzed, szükség van. Én pl nem vettem se legzesfigyelot, se mérleget, se külön pelenkakukat, vizhomerot, mert nem éreztem szükségét
2018. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Pelenka,ruha és légzésfigyelő létszükséglet.Mert fel kell öltöztetni, pelenkázni is kell, és a bölcsőhalált elkerülni is létszükséglet.


A többi nem az.

2018. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
A legzesfigyelo nem létszükséglet, utolsó. Aki akar, az vesz, aki nem akar, az nem vesz, amúgy se ér a világon semmit elsősegély tanfolyam nélkül. Köszönöm szépen, a gyerekem jól van és a környezetemben egyetlen ember se használt legzesfigyelot és kapaszkodj, egyetlen bölcső halál se történt.
2018. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

4

"Kapaszkodj meg": örülj az ÓRIÁSI mázlidnak, és gyakorold az alázatot!


A bölcsőhalál aránya 1.4% az összes csecsemőre nézve egy éves kor alatt. Akkor is, ha a "környezetedben" nem volt ilyen, adj hálátérte annak,amiben hiszel és örülj!


NEM igaz, hogy nem ér semmit tanfolyam nélkül. Tekintettel arra a TÉNYRE,hogy oka ismeretlen, és igen gyakran is elég,ha felébresztik és levegőt vesz a baby.


Ne terjessz ostobaságokat!

2018. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%

"A bölcsőhalál aránya 1.4% az összes csecsemőre nézve egy éves kor alatt."


Lefordítva: 1,4 %-ban létszükséglet lett volna, a többiben nem.

Nekünk volt és lesz a második gyereknél is, de ettől függetlenül nem jelenteném ki, hogy lészükséglet és felelőtlen, aki nem vesz.

Ha valaki pl: dohányzik, sokkal többet kockáztat a saját (és gyerekei) egészségével kapcsolatban, mégis milliók szívják a gyerek mellett is, mégse olvasom senkitől, hogy létszükséglet, hogy a szülő leszokjon mielőtt gyereket vállal.

2018. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Orrszívó, textil pelenka. Szerintem ezek legalább olyan fontosak mint a babkocsi vagy a kiságy. Egy életre megtanultam, hogy jó ha már a baba kelengye közt van orrszívó mint hogy akkor kelljen érte futkosni (éjszaka) mikor azonnal kell.
2018. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%

6

Az, hogy kockázatok vannak, még az sem jelenti azt,hogy azok kiküszöbölésével tutira elkerülhető a bölcsőhalál, mert nem ismert az oka.


Egyetlen újszülöttre sincs ráírva,hogy benne van-e a százalékban vagy nincs.


Ezért nem lehet kijelenteni, hogy nem létszükséglet.

Hiszen mindenkinek csak aktuálisan az az egy(kettő) csecsemője van, és ha pont ő az a bizonyos 1.4% ... Akkor inkább sípoljon, mint ne.

2018. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
20%

5!


Elég sok ismerősöm van, egyetlen bolcsohalal se tortent. Nem létszükséglet. Ha neked az, vedd meg. Ha a kérdező annak tartja, vegye meg. De nem létszükséglet.

2018. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%
Ha létszükséglet lenne, kedves kötözke, akkor nem engednék ki a csecsemőt a kórházból nélküle. De nem az.
2018. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!