Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudok valamit tenni a striak...

Tudok valamit tenni a striak ellen? Ez már nem fog elmúlni? 38hkm

Figyelt kérdés

Azt hittem megúszom de sajnos nem. 38dik hétre elkezdett mindkét oldalt a csípőm csíkosodni. Annyira nem extrémen durva, de azért csúnya. Kenem egyebként kismama krémmel.


De arra lennék kíváncsi hogy terhesség után van rá esély hogy eltűnik?


Abbab reménykedek hogy nem szakad tovább. Még kibír vagy 2 hetet, de ezek után már nem tudom...


2019. jan. 17. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon csúnya lila volt. Szépen kifehéredett és elhalványodott. 2 éves a kisfiam, már alig látszik valami.
2019. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt is striás volt az oldalam, most kezdett el tovább szaladni, plusz feltűnt a hasam alján is két új csík, 31 hetes vagyok...én is kenem, ennyit tudunk tenni. Szülés után ha visszanyered az alakod elhalványul valószínűleg, legalábbis az enyémek fehérek, nem zavart eddig senkit, engem egyedül ez nyugtat.
2019. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

elso gyerekemmel utolso heten lett...nekem kifeheredett szules utan..szoval csak az latta,aki nagyon nezi

most a masodikkal mar 28hetesen elkezdett striasodni a borom, de nem lilasan/csunyan...csak halvanyan latszik

29 hetes vagyok kiváncsi leszek mi lesz a vegeig...igazabol nem zavar, csak a hasam ne logjon...na attol felek nagyon :(

2019. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remélem elhalványodik nekem is, nektek is!😊 Kenem hátha nem lesz vészes a végére, na de lesz ami lesz.😊


Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 17. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
megmutatod hogy néz ki a pocakod most? egyébként egyesek szerint ez genetika.... tökmindegy hogy kened vagy nem ha hajlamos vagy rá jön
2019. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztatnálak, nekem szülés után katasztrofálisan nézett ki a mellem. Máshol nem lett. Még csak 13 hét telt el, de nagyon szépen elhalványultak, alig látszanak. Pedig ronda lila volt.
2019. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!