Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom terhes vagyok e?

Nem tudom terhes vagyok e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 honapja hagytam abba a fogamzasgatlot.Utana 2x 28napra megjott utana 31.napra 16 napig vereztem de ebbol v 10 nap pecsetelo enyhe volt decemberben 31 napra jott utana 6 nap mulva 4 napos pecsetelo.Most viszont 4 napja késik negativ teszt volt nagyon szeretnek babat egyutt is voltunk tobbszor mikor elv termekeny lehettem.Nincsenek nagyon tuneteim enyhe ritka hasi gorcs hidegrazas idonkent es a heten minden ejjel felebredtem vmiert szerintetek lehet baba? Mikor teszteljek ujra?

2019. jan. 18. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé össze vissza vérzel, mihez képest késik?
2019. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy évbe is beletelhet mire visszaáll a ciklusod a rendes kerékvágásba. Ez így most nagyon rendszertelen, szóval nehéz lenne bármit is mondanunk.

Ezek a tünetek amiket felsoroltál a közelgő vérzést is jelezheti.

Én azt tanácsolnám, hogy tesztelj mondjuk 2-3 nap múlva ismét és ha még mindig negatív, a menzesz pedig továbbra sem jelentkezik akkor beszélj a nőgyógyászoddal.

2019. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvasgattam hogy tabletta utan 3-6 honap alatt kellene beállnia es hogy lehet egybol babaval probalkozni ezert gondolom meg legutobb 31.napra jott meg ezert most is 31el szamoltam ehez kepest késik meg egyutt is voltunk tobb idopontban is szoval ugy gondolnam h nagy eselye van a babanak de igen eleg ossze vissza jott meg a pecseteloek miatt
2019. jan. 18. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2016 júliusában hagytam abba a fogamzásgátlót. Én is és a párom is egészségesek vagyunk.(Volt hormonpanel,uh-s peteérés követés, átjárhatósági,férjemnek spermavizsgálaf) Baba még sincs, pedig két-három naponta együtt vagyunk :)

Szóval egyrészt türelem, másrészt ne görcsölj rá a témára, csak legyetek együtt, amikor jól esik.

2019. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív,akkor nem vagy terhes.
2019. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!