Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimális lábdagadással kell...

Minimális lábdagadással kell foglalkozni? 28hetes vagyok

Figyelt kérdés
Sziasztok.nap végére enyhén mindkét bokám bedagad.reggelre lemegy.de ma pl.reggeltöl talpon vagyok és megint látom hogy kezd puffadni.de tényleg minimálisan.kell.ezt figyelni?vérnyomásom rendben van.sajnos túlsúlyos vagyok,ezért jobban dagad?segol máshol nem veszem észre viszont eléggé hízok és sokat pisilek.toxémia nem lehet igy ugye?van otthon sok tesztcsikom amivel fehérje is kimutathato,néha tesztelgessek?vagy felesleges?
2019. jan. 19. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
kell figyelni folyamatosan, de amíg reggelre teljesen lemegy addig túl nagy gond nincsen.
2019. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Onmagaban nem baj ez igy amit leirtal, de meregesd a vernyomasodat, mert ha az is magas akkor irany a korhaz
2019. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!