Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kezdek el mindig sírni...

Miért kezdek el mindig sírni csak úgy? Azt sem tudom miért sírok és nem tudom abba hagyni, ez miért van? 13hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
Munkahelyemen is akarhol csak ugy ram jon es nagyon rossz.
2019. jan. 19. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormonok
2019. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez. Hormonok. 15hkm
2019. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem is :)...de ciki volt...elindult a férjem dolgozni,én meg zokogtam :). Hormonok miatt van.

Mondtam a férjemnek,hogy ne is foglalkozzon vele,így is r.hadt ciki :)


De túléltük,elmúlt. Kitartás!

2019. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még egy joghurtreklámon is elsírtam magam.
2019. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még csak a nyolcadik hetem kezdem de ma mikor a férjem elment otthonról elkezdtem bőgni.
2019. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer kb.10 hetesen kezdtem el zokogni. De szó szerint zokogni, alig kaptam levegőt a sírástól. Mikor férjem megkérdezte, hogy mégis mi a baj, akkor viszont közöltem, hogy nem tudom, mert tényleg fogalmam sem volt. Aztán kb 5 perc után egyik pillanatról a másikra elmúlt a sírógörcs.

Az előző terhességnél egyszer azért kezdtem el sírni, mert beütöttem a kezem a kilincsbe. Nem fájt, de mégis “mélyen érintett”. :D

Furák ezek a hormonok

2019. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hormonok. Én minden születéssel kapcsolatos híren elsírom magam, tavaly azon bőgtem fél órát hogy aranyhasú mangábé kölyök született a budapesti állatkertben 😀
2019. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!