Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 10. hetében...

Terhességem 10. hetében járok. Ma délután/este fájdogált egy picit a hasam, de nem nagyon és most láttam, hogy barnás folyásom volt. Nem sok, de azért volt. Ugye nincs gond?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt hánytam, és délután esős hányingerem volt. Nagyon ideges vagyok és iszonyatosan féltem a babám. Mit csináljak? Holnap bemenjek az ügyeletre ha jelentkezik újabb barnázás? És olvastam, hogy a házas életet is kerülni kell. Kétségbe vagyok esve.
2008. nov. 7. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Idegeskedni nem szabad!az hogy kicsit barnáztál még nem biztos,hogy rosszat jelent,de azért nézesd meg magad,hogy megnyugodhas!
2008. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ne idegeskedj. Egyszer sem biztos, hogy baj van. Másoknál is előfordul ilyen...

Holnap azért inkább menj el az orvoshoz, hogy megnyugodhass.

A házaséletet pedig inkább halaszd az orvos utánra.

Majd írj, hogy mi volt a dokinál. Sok szerencsét!

2008. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincsen semmi gond!!

en terhesegem elejen, majdnem minden reggel arra ebredtem hogy veres a bugyim sirtam, zokogtam hogy valami baja van a babamnak elmentem a dokihoz is mondtam neki azt mondta mig erosen nem verzek es gorcsolok addig gond nincsen!!a hanyinger, hanyas ilyenkor meg ugy mond termeszetes:) boldog baba varast!

17 honapos kislany anyukaja

2008. nov. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen menj dokihoz,ugyanis ez sokmindentől lehet,az a biztos,ha megnézeted magad.Drukkolok,h minden rendben legyen!
2008. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barnázás lehet a hormonváltozás miatt is.

Ha továbbra is barnázol, görcsölsz, akkor keressd fel az ügyeletet a biztonság kedvéért, legalább megnyugszol.

És a házaséletet ilyen esetben kerülni kell, de majd beszélj erről a dokiddal azért!

2008. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orvost, a saját megnyugtatásod miatt is! ha fáj a hasad és barnázol az orvos megmondja majd, hogy lehetséges-e a házasélet, de szerintem most lesz egy kis pihi. te is nyugodtabb leszel, ha lát az orvosod...
2008. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!