Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora probléma lehet?...

Mekkora probléma lehet? Elmehet a baba? A héten rutin vérvételen voltam, a TSH-m 8,5 lett. Ma a nemvàrt napján erős pozitívat teszteltem .

Figyelt kérdés
A doki azt mondta hogy kedden emelünk az Euthyrox adagon ha még akkor sem jön meg.

2019. jan. 20. 18:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsi a kategória valami miatt nem az lett amit beállítottam:/
2019. jan. 20. 18:20
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nagyon sok, és igen elmehet tőle. Nekem a 2,64re emelték az adagom egyik nap 50mg letrox másik nap 75mg kell szednem.
2019. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
De miért csak kedden emel rajta? Ez akkor is magas, ha nem lennél terhes. Első trimeszterben 2,5-ig jó. Ez több, mint a triplája.
2019. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ft3, ft4 mennyi lett? Mert a TSH onmagaban keves info.
2019. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy sok ,az első babàm 4,5-ös TSH-nàl ment el a 7.héten . :(

Azért csak kedden mert konzultálni akar az endokrinológussal ,minden hová csak március első hetére van időpont .

2019. jan. 20. 19:26
 6/26 A kérdező kommentje:
A T3 T4-et nem nézték,ez egy rutin vérvétel volt a háziorvos által .
2019. jan. 20. 19:29
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Fú, jaj! Ez így nagyon rossz! Ajánlom hogy szerezz egy magán endokrinológust, és rajta keresztül intézd a dolgokat! Sajnos tudom min mész keresztül, nekem 8 hetesen volt egy vetélés, és még akkor nem volt 100% beállítva a pajzsmirigyem... Viszont azóta fix endokrinológushoz járok, sikerült teherbe esnem és ő állandóan figyelteti a laborértékeket, ft4 és ilyenek is nagyon fontosak... Ajánlom neked is ezt, a háziorvosi rendszer sajnos nem a leghatékonyabb és leggyorsabb. Meg úgy egyáltalán az oep-rendszer. Mire lépnek valamit késő... Azért próbálj megnyugodni, és bárhogy is lesz, tényleg szerezz egy fix dokit a problémádra, és a terhesség alatt folyamatos kontroll nála is!!!!
2019. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó ! Igen ,picit izgulok ezt be is vallom .Sajnos a magàn endokrinologushoz(most váltottam pont) is csak február 22-re kaptam időpontot ,akkor még nem tudtam hogy babàs vagyok :(Csak abban reménykedem hogy nem lesz semmi gond ,barátnőmnek 25-ös kezdő tsh-val született egészséges babója .
2019. jan. 20. 19:46
 9/26 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi az kimaradt hogy nem a házi orvos akar emelni hanem a nogyogyaszom aki régen endokrinológus is volt ,az előző terhességet is végig monitorozta,egészséges kisfiam született .
2019. jan. 20. 19:49
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Holnap hívd fel mindenképp, és emeljetek szerintem! Szurkolok! (Utolsó voltam)
2019. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!