Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora probléma lehet?...

Mekkora probléma lehet? Elmehet a baba? A héten rutin vérvételen voltam, a TSH-m 8,5 lett. Ma a nemvàrt napján erős pozitívat teszteltem .

Figyelt kérdés
A doki azt mondta hogy kedden emelünk az Euthyrox adagon ha még akkor sem jön meg.

2019. jan. 20. 18:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm,írok majd a fejleményekről! :)
2019. jan. 20. 21:51
 12/26 anonim ***** válasza:

ft3 es ft4 nelkul a TSH ertekkel csak talalgatni lehet. Szubklinikus alulmukodesnel az elobbi ket ertek referencia-tartomanyon belul van, hiaba magasabb a TSH, terhesseg szempontjabol ugy tudom, ez a szerencsesebb. Szelent es jodiont mar most el tudsz kezdeni szedni, nekem ezeket kellett, mivel az L-thyroxin mellekhatasait nem birtam, illetve kerulni a feher cukrot, feher lisztet, adalekanyagos eteleket, tehat mi dent, ami a pajzsmirigyet es a mellekveset terheli (utobbi mukodese is nagyon lenyeges).

Egy magyar hormonszakerto csajszihoz “jartam” skypeos konzultaciora, igaz, a tsh-m a tiednel alacsonyabb volt, 4 korul, a fiam egeszsegesen szuletett, de nekem szubklinikus alulmukodesem volt.

2019. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Sima alulműködésed van, vagy Hashimoto? Nem mindegy.
2019. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Sima alulműködésem van már 5éve.Igen a szelént már elkezdtem szedni .Anti-TPO ,T3,t4 tavaly volt nézve ,azzal nem volt gond.Most hagytam abba a szoptatást 2honapja lehet ez is befolyàsolhatta hogy így megugrott hirtelen.
2019. jan. 21. 10:32
 15/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Mai fejlemények: Beszéltem nődoki bàcsival ,szednem kell progeszteron pótlàst,napi 3x1-et.

Talàltam endokrinologust,làtatlanba telefonon elmondta hogy emeljem 100mikrogrammra az adagot ,a 8.terhességi héten megyek hozzà kontrollra. :)

2019. jan. 22. 16:53
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szuper. Ennek örülök :) boldog baba várást 😊
2019. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Remelem, minden oke lesz, ird majd meg!
2019. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképp írok ,én sem szeretem ha egy kérdés alatt nincs végkifejlet .😊
2019. jan. 23. 03:22
 19/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltunk ultrahangon , 6+ 0 napos a kisdràga ,detektàlható volt màr a szívhang :) Nagyon boldogok vagyunk a férjemmel ,pozitívan nézünk a következő hetek elé .
2019. febr. 4. 19:41
 20/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Boldog baba várast 😊
2019. febr. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!