Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen fáj a hasam, ott...

27 hetesen fáj a hasam, ott ahol a babám kinyomja valamelyik testrészét. LEhet baj belőle, ha visszanyomkodom?

Figyelt kérdés
Bocs kicsit fura kérdés, de elég sokszor érzem it-ott keménynek a hasam. Ha odanyúlok, akkor elkezd mozogni. Ebböl gondolom, hogy a kezét vagy lábát nyomhatja oda. Néha már annyira kellemetlen, hogy megnyomom, persze óvatosan, de félek, hogy nem szabadna nyomkodni. De néha annyira feszít, hogy nagyon kellemetlen, és fáj.
2019. jan. 21. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tedd óvatosan és ne is inkább nyomd csak tartsd ott a kezed amíg elmegy onnan. Nekem is így volt folyton blokkoltam mert nagyon fájt ahogy kinyomta magát
2019. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz ha óvatosan teszed. Nyugi
2019. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ne nyomkodd. Lesz egy még durvább is. Sim9gasd meg a hasad ahol kinyomja magát, pár másodperc múlva visszahúzza magát.
2019. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem merném nyomkodni, bár lehet furák vagyunk, én úgy tévézek esténként, hogy a pocimon a kezem és mindig alábújik, tehát direkt oda nyomja magát, ahol a kezem van. De annyi minden védi, gondolok itt magára a hasadra, magzatburokra, magzatvízre, hogy szerintem nem ártasz vele.
2019. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!