Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jelentheti azt hogy nem él...

Ez jelentheti azt hogy nem él már a terhesség?

Figyelt kérdés
Nem nő a hasam, nem érzem és nem is látszik. Már nem görcsöl nem feszül nem nyilall...most leszek csütörtökön 12hetes, csak jövőhéten lesz uh, és a dokim külön kérte 10hetes 5 napos vizsgálaton hogy ne bolygassuk addig, de ez most nagyon aggaszt. A puffadás is kezd múlni így újra be tudom gombolni a nadrágokat...hányingerem , mell érzékenység is csökkent, de még megvan. Szerintetek?
2019. jan. 22. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj, ez normális 12 hetesen! Felejtsd el ezeket a gondolatokat! Van, akinek mindenféle tünete van, mégis elhal a terhesség, másnak semmi és tökéletesen jól van a baba. Tünetek jönnek mennek, ebből semmit sem lehet leszűrni!
2019. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

A 12. hétre átveszi a progeszteron termelést a méhlepény, ez az oka, hogy múlnak a terhességi tünetek. A legtöbb kismama megkönnyebbülésnek éli meg.

A hasad nem nőtt, csak a méhed, de még csak bukkan ki a medencéből. Természetes, hogy nem látszik. Sokan eddigre észre se veszik, hogy terhesek.

Ne aggódj feleslegesen.

2019. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Akkor kell aggódni, ha annyira görcsölsz,hogy felkelni nem tudsz vagy/és vérzel. 12 hetesen nekem sem volt semmi hasam, a rosszullétek megléte és hossza meg ugyanannyira egyénfüggő,mint a has növekedése. Sokaknak múlik el a 12.hét környékén,ezt szokták általánosságban mondani, de én tegnap is rosszul voltam, aztán laasan töltjük a 20.hetet.

Ne aggódj, nem tesz jót a felesleges stresszelés :)

2019. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
12 hetes terhesen nem is kifejezetten kell látszódni a hasadnak,főleg érezni nem kell a babád még ilyenkor.A 12 hét környéki puffadás elmúlása is normális.Nekem is elmúlt kb 6 hetesen és nem is görcsölgettem,puffadtam mégis egészséges terhességem volt és mára már meg is született a lányom.Ne aggódj!
2019. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam 14-16.hétig, de mindig megnyugtatott az orvos,meg a környezetünk, hogy az a jó,ha nincs "tünet", és örüljek inkább,mert ugye van,aki az elejétől majdnem végig "szenved".


Egyébként is sok a 9 hónap, mindig észlelni fogsz kellemes/kellemetlen változásokat. :)

2019. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ekkortájt szoktak elmúlni ezek a klasszikus terhességi tünetek azoknál, akiknek nem végig van, hanem csak az első trimeszterben.
2019. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy voltam.A tünetek hol előjöttek hol elmúltak. 10.hét végén paráztam ezért csinált uh-t de semmi baja nem volt.Holnap lesz a genetikai attól már nem félek annyira.

Ne aggódj rendben van,örülj hogy tünetek nélkül "megúszod" :)

2019. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"és a dokim külön kérte 10hetes 5 napos vizsgálaton hogy ne bolygassuk addig, "

Miért kérte ezt a doki? Volt valami baj?

2019. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, nekem a mellfeszules jott-ment, ahogy az emelyges volt. Egyik nap volt, utana ket napig semmi es igy tovabb. A pocak novekedeserol meg csak annyit, hogy 16 hetes ikerterhes vagyok es olyan pici a pocim, hogy konkretan azt se mondanad hogy egy gyereket varok, nemhogy kettot. Joindulattal ugy nezek ki, mint aki bezabalt, nem ugy mint aki 4 honapos ikerbabakat hord a szive alatt:) szoval ez se jelent semmit h mikor no a hasad/mehed.

Biztos minden oke:)

2019. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!