Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális hogy egyszer...

Mennyire normális hogy egyszerűen nem bírok már ülni munkahelyen? Pedig csak a 9. hétben vagyok

Figyelt kérdés
úgy tervezem,terveztem hogy legalább a 7.hónapig szeretnék dolgozni,ha nem lesz közbe semmi gond persze,amiért az orvos eltiltana.Olyan szinten nem bírok már ülni,hogy néha elsírom magam..nem is azért mert annyira nagyon fáj,hanem nagyon kellemetlen inkább,hogy sehogy se jó,bármit csinálok,az egész derekam,hátam,mindenem fáj,ha felállok,ha nem,nincs erőm,szinte egész nap feküdnék,és majd elalszok...ráadásul a 4.héttől 0-24-be hányingerem is van még.. mi lesz velem később ha már most a legelején ez van? :( Ez csak átmeneti,vagy ez már csak rosszabb lesz?Mint egy zombi,olyan vagyok.Szedek vitaminokat,iszok,kávét is próbáltam,akkor is elalszok.Mondjuk az legyen a legkevesebb,de ez hogy nem bírok ülni,kiborít...nem tudom miért,minden porcikám fáj.Másnál esetleg volt ilyen?Mit tudok tenni?Reggel 7-16-ig ülök.. :/
2019. jan. 22. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szia, teljesen normális a fáradtság, én is mindig aludni tudtam volna. Nagy alakuláson megy át a azervezeted, at orvosom azt mondta, minden terhesség egy sokk a testnek. Nő a vér mennyisége, tágul a méhed, ingadozhat a vércukrod, vérnyomása, a 12. hétig puffad a hasad, nem kellemes. A sok üldögélést ne is javasolják, óránként 5-10 percre mozgasd át magad, menj el mosdóba.
2019. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs a sok elírásért, mobilról írtam.
2019. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a 7.hétben vagyok de nem kényelmes ülni,feszít a hasam.
2019. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nekem nem feszít igazából a hasam,hanem konkrétan a derekam,körbe végig fáj,már sehogy se bírok ülni,akárhogy helyezkedek :( Legszívesebben vízszintesbe lennék,de persze azt nem lehet,max majd otthon :)
2019. jan. 22. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az elejétől táppénzen vagyok,te nem tudsz elmenni?Az utolsó voltam. :)
2019. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de eltudnék,csak nem szeretnék addig,még tényleg nincs rá szükség,pénzbe sajnos nagyon nem mindegy mennyit kapok :/ De ha továbbra is ez lesz,lehet elmegyek 1-2hétre,aztán ha jobb,esetleg visszajövök.De remélem azért elmúlik...hátha csak valami front vagy nem tudom.
2019. jan. 22. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra! :)
2019. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Dehát most szükséged van rá! Másnem tényleg 1-2hétre menj haza pihenni.
2019. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A hetet megvárom hogy alakul,még az 2,5nap munka nekem,aztán ha nem javul tényleg eljövök egy kis időre.
2019. jan. 22. 15:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a 8. héttől hánytam, ezért táppénzre mentem, de visszajöttem róla a 15. héten, mert elmúlt, csak a hányinger maradt, de az se durva ha tudok enni időben. Szóval ha olyan a munkahelyed akkor ilyet is lehet, hogy csak pár hetet maradsz otthon.

A derekam nekem kb így a 15. héttől kezdett el fájni, de nagyon durván. Segített ha széket cseréltem a munkahelyemen, de elmúlni semmitől nem múlik el, csak itthon ha pihenek és inkább félig ülő helyzetben vagyok, tehát nem esik úgy a terhelés a derekamra.

De igazából sajnos ez is normális jelenség. Szépen lassan alakul át a tested ahogy nő a baba.

A 17. hétben vagyok, de egyelőre bejött az, hogy az első trimeszter a legdurvább. Aztán majd az utolsó 1-2 hónap lesz, de arról még nincs tapasztalatom. De egyelőre tényleg 100X jobb mint volt.

A fáradság meg... Hát most mit mondjak, most ébredtem a délutáni szunyámból, mert ma szabadnapos vagyok :D

2019. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!