Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájások érzete, illetve mérése?

Fájások érzete, illetve mérése?

Figyelt kérdés

37+5 naposak vagyunk.


Tudom,még van időnk, de valamiért mégis olyan gondolatom van,hogy hamarabb fog jönni a gyerkőc.


2 napja egyre nehezebbre esik a mozgás, konkrétan szétfeszül a szeméremcsontom már attól, ha a wc-ig eltipegek, illetve a baba mozgásokra érzek fura húzódásokat, meg a derekamnál 2 oldalt enyhébb feszülést,nyilalást.


Lehet,csak készül a testem, de mégis jó lenne tudni, mire figyeljek fel, illetve ha olyan fájások lesznek, hogyan kell mérni.



2019. jan. 22. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,egyértelműen fogod tudni mikor lesznek "igazi" fájások.

Én egyszer se kevertem össze a jósolóval, amikor elsőre éreztem a fájást, már akkor tudtam hogy most ez szülés lesz.



Olyan volt - nekem legalábbis- mint egy erősebb mensi görcs-szúrás keverék.

A következőnél kiszaladtam telefonért, hogy az időt tudjam nézni.

Éjjel 1.40 volt, következő fájást éreztem, ránéztem telóra 1.52 tehát kb 10 perces fájás volt. Aztán 2.00, 2.11, 2.24, 2.30, 2.41 stb.. még megvan a papír amire felírkáltam 😀 Még vártam egy fél órát aztán elkezdtem készülődni, tusi, aztán mentünk. Mire beértünk már 5 percesek voltak. Onnantól röpke 15 óra és megvolt a kisfiam 🤗😂

2019. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dejó :D


Hát én ettől a matekozástól vagyok kész, de akkor ez a gyakorlatban így kell működjön.. fájás és óra. Szuper :D

2019. jan. 22. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Tölts le alkalmazást,igy látni fogod mikor mennyi ideig tartott egy fájás :)
2019. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is applikációt használtam, akkor legalább csak egy gombot kellett nyomogatnom, nem kellett figyelgetnem az órát meg írogatni :)
2019. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem egyet, remélem hasznos lesz.

Már csak az a kérdés,felfogom e ismerni a fájásokat. :D

Hacsak nem a magzatvíz szökik meg elöbb. :)

2019. jan. 25. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:
A másodiknál én is applikációt használtam, nagyon hasznos volt, mert tényleg csak a gombot nyomtam az elején meg a végén és szépen összesítette az adatokat. 2 éve szültem, de még ma is megvan a telefonomon, mert annyira jó emlék visszanézni az időpontokat :)
2019. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, a dokim majdnem hülyének nézett,mikor megmutattam neki az appot.

:D


Utána elgondolkoztam, hogy végülis igaza van, a szülés jön ösztönösen, a fájások meg igazolják saját magukat..tehát nehezen képzeli el, hogy fájások közt a telefonnal leszek elfoglalva. Bevallom én is. :D

De megtartom,biztos ami biztos.

2019. jan. 28. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!