Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5. Hónapban koncert?

4-5. Hónapban koncert?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy életem legnagyobb vágya volt erre a koncertre eljutni, csak időközben várandós lettem, most vagyok a 4-5.-ik hétben kb. A koncert május végén lesz, a jegyek is megvannak és már a hotel is lefoglalva. Szabad, vagy nem szabad menni ? Kicsit fèlek :(

2019. jan. 23. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg fog süketülni a baba a hangos zajtól!
2019. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindegy, hogy az első sorban akarsz lenni állójeggyel, vagy egy jazz koncert lenne ülöjeggyel, az előbbire én nem mennék, nem elvárható egy koncert közönségétől, hogy vigyázzanak a hasadra.
2019. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan már, simán! Nyilván megkötésekkel. Ugrálni, pogózni, első sorban csápolni, lökdösődni, olyan helyre menni ahol hasba vághatnak józan paraszti ésszel nem ajánlott, de szerintem ha találsz egy viszonylag békés helyet ahol le is tudsz ülni, simán elmehetsz. Gondolom megy veled valaki aki vigyáz rád, nem leszel egyedül. Ja, és természetesen csak akkor, ha nem leszel veszélyeztetett. A picúr már hallani fogja, legalább fejlődik a zenei ízlése ;)

Szóval én úgy gondolom hogy megfelelő elővigyázatossággal, nem veszélyeztetve lökdösődéssel, tolongással a gyereket, kulturáltan is végig lehet szórakozni egy koncertet. Ha velem minden rendben lenne, semmilyen fenyegető dolog nem lenne hogy baj lehet, én biztosan elmennék. Ha kellemetlen lesz, nem érzed jól magad, akkor pedig bármikor kimehetsz.

2019. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy fog megsüketülni, jesszusom :) A babának is csak az a hang okoz kellemetlenséget, ami már neked se esik jól. Ráadásul ő szűrve kapja a dolgokat. Gondolom egyszer lesz ilyen a terhesség alatt, nem minden hétvégén. És egy alkalomtól, főleg ha nem a dob mellett állsz közvetlenül hanem egy kicsit konszoldáltabb helyre visszavonulsz, nem lesz semmi baj.
2019. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Egyébként szerintem kulturált koncert lesz, viszont álló jegyem van. Bsb koncert, ahova már gyerekként nagyon mentem volna.
2019. jan. 23. 09:05
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Persze :)

Az ilyen begyöpösödöttekkel nem kell foglalkozni , az ostobákkal sem, az első.

2019. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi :) bár még korai ráparázni. Ki tudja mi lesz addig. Pontosan egy éve is babás voltam, és sajna műtét lett a vége :( sajna most is esélyes a dolog.

A koncertre meg ha tudok el megyek, ha nem akkor meg nem.

Nagyon szomorú lennék ha ki kéne hagyni, kb vért izzadtam hogy el jussak arra a koncertre Jegyet is már csak hollandba kaptam rá :(

2019. jan. 23. 09:29
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Na pont nem a Backstreet boys az a koncert, amitől kifolyna a gyerek agya :D Most egy Nirvanara ne menj el, én is azt mondanám, de bsb-re, ha egyébként nincs komplikáció, rendben vagytok, dokidat megkérdezted, jól érzed magad akkor simán.
2019. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Irónia mi az egy tablet?!

Első voltam...

2019. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Kedves első, sajnos meglepően magas koncentrációban találhatók ezen az oldalon olyanok, akik halálosan komolyan gondolnak egy ilyen kaliberű választ. Mivel ez egy arctalan-névtelen oldal, senki nem tudja megmondani, hogy te az idióta vagy az ironikus kategóriát gyarapítod.
2019. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!