Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik! Mennyire...

36 hetes kismamik! Mennyire vagytok vizesek? Én kb 1 hete teljesen bevagyok dagadva! Valamit csináltok ellene, vagy ezt elkell fogadni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna nálam is ez volt... Az utolsó hónapban már mérlegre sem álltam, mert szemre is dagadtam a víztől. A bokacsontom nem is látszódott. Az arcom, kezem puffadt. Szülés után a kórházban szinte félóránként jártam wc-re, a babám 3350 grammal született, mégis 10 kilóval voltam kevesebb, mikor hazamentem a kórházból. Szerintem várd ki a baba születését, meglátod, lemegy rólad a víz! A terhesség már csak ilyen, már akinek hajlama van a vizesedésre. Kitartást!
2010. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jún. 30. 10:52
 3/5 anonim válasza:

Szia.


Én még csak 33. hétben járok, de már én is vizesedek. A választott szülésznőm azt javasolta, hogy egyek sótlanul, mert a só megköti a vizet és ez a toxémia miatt veszélyes. + én almát eszem napi 2-3 szemet és bámulatos, hogy hogy viszi a vizet lefelé. Szóval a lényeg az alma és a sótlan ételek.

Viszont egyetértek az előttem szólóval; valamennyi víz már marad a terhesség végéig, de nem mindegy mennyi!

2010. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Só nélkül egyél, pihenj, ne sokat járkálj! A vérnyomásod mérjed naponta többször, mert ha 140 felé megy, akkor az veszélyes lehet a babára. Nekem úgy mondta az orvosom, hogy ha 140 felé megy, akkor rögtön be kell feküdnöm, ezzel nem szabad játszani. Szülés után meg nem megy le a vizesedés egyik napról a másikra - legalább is nekem is így volt - hanem közel két hét kellett, mire visszaállt.
2010. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi só,állandó vérnyomásmérés,ahogy az előttem szólók mondták.pluusz felpolcolt lábakkal pihi,ne lógasd!én 3150-nel szültem,1 héttel a szülés után 15! kilóval voltam könnyebb..na,vajon mennyire voltam vizes?!
2010. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!