Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltok a fáradékonyságg...

Mit csináltok a fáradékonysággal? Én legalább 12 órákat tudnék aludni, de nem tehetem, mert még dolgozom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, ki kell bírni. én lassan 3 éve nem aludtam ki magam, először a kislányom miatt, aki gyakran ébredt 21 hónapos koráig, aztán utána meg megint terhes lettem, és nem tudok aludni szinte az elejétől, pörög az agyam hogy lersz, mint lesz...most már ott vagyok hogy minden 3.-4. éjjel jól alszom, persze pisilni így is sűrűn megyek, de utána vissza tudok aludni. de a többi éjjel kb hajnlai 1-től kb. fél 6ig, nem tudok aludni, olyankor olvasni szoktam. a kisláyom meg 7kor ébred....hát mint a mosott kaki, olyan vagyok. aztán ha majd megszületik a kistesó, szept 3-ra vagyok kiírva, akkor goondolom még ennyialvás sem lesz....kiakaasztó. :S
2011. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel semmit nem tudsz csinálni, vagyis nekem sem volt bevált módszerem. Aztán elgem lett és kértem a könnyített munkavégzést, mert terhesen kitalálta a főnököm, hogy én milyen nagyon jól át tudom majd utazni a várost, és átett az egyik tőlem legmesszebb elűső helyre, kocsival jártam, de estére hulla voltam. Aztán mondtam, hogy kész 8 óra helyett dolgozom 4-et a munkahelyen és a többit otthon. Szerencsére a munkaköröm olyan volt. Otthon beosztottam a munkát és sokszor este dolgoztam. Beszélj a főnököddel mit tudna Neked elnézni.
2011. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg 2 félállásom van, 26 hetes vagyok, rengeteget kell utazgatnom is, szinte sosem alszom ki magam, de ez van :(
2011. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!